Kadın

Modern Dinamizm

Sandro İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonu, enerjisi farklı tarzların birleşimi olan kozmopolit kadınların gardırobunu yansıtıyor. Siluetler, kontrast bir etki ve hacimlerin birleşimiyle şekilleniyor.

Baştan uca dinamik bir görünüm sunan modern tasarımlar Sandro yeni koleksiyonunda ön plana çıkıyor. Kısa ceketler, vücuda oturan bluzler ve geniş pantolonlar koleksiyonun ikonik tasarımları arasında yer alıyor. Titiz el işçiliği barındıran fırfırlı elbiseler Sandro kadınının dinamik görünümüne hareket katıyor.

90’ların feminen stili denildiğinde akla gelen siyah ve beyaz, yumuşak grilerle bir araya gelerek kolej üniformalarının disiplinini yansıtıyor. Parlak taşlar gündüzden geceye günün her anı giyilebilecek jean ve jarse kumaşlarla tasarlanan giysileri tamamlıyor. Yaz, Sandro ile renkli giysilerde vücut buluyor; güneşin döngülerini çağrıştıran renk paleti gözleri kamaştırıyor. Hindistan etkilerini yansıtan şal desen koleksiyonun ikonik parçalarında hayat buluyor. Kroşe takımlar, metalik çiçeklerle harmanlanan saten yumuşaklığı kontrast bir etki uyandırıyor.


Sandro İlkbahar-Yaz 2024 erkek koleksiyonunda bu sezon, daha şık bir silüet bulunuyor.

Tek düğmeli bol kesim blazer ceketten, vücuda oturan kruvaze ceket tasarımlarına kadar uzanan seçki titiz işçilik detaylarıyla dikkatleri çekerken, kravat kullanımı stil sahibi bir görünüm sunuyor.

Lacivert, açık mavi, kahverengi, lifli ekru, siyah, lavanta, anason, su yeşili, kumlu bej ve toprak tonları yeni koleksiyonda geniş bir renk yelpazesi barındırıyor. Sandro tasarım stüdyosu, markanın DNA’sında yer alan temel elementlerle saf yün, pamuk gabardin ve viskoz gibi materyallerle bir araya gelerek seçkin bir repertuar sunuyor.

Takım elbiseler, ceketler, dökümlü gömlekler yalın kesimlerle zamansız bir stil sunuyor. Her biri adeta bir sanat eserini yansıtan çiçek desenleri, farklı boyutlarda koleksiyondaki yerini alıyor. Merkezinde hipnotize etkisiyle dikkatleri çeken fraktal gibi büyük bir spiral yer alan kroşe kazak, koleksiyonun en ikonik parçası olarak dikkatleri çekiyor.

Akdeniz kıyılarına bağlılığına sadık kalan Sandro gardırobu, “Balear Adaları”ndan ilham alıyor. Ferah bir yaz atmosferini yansıtan silüetler ile Sandro erkeğine sıcak bir yaz sunuyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu