Kadın

Yaratıcı Yapay Zeka Teknolojisi İle Parfüm Tecrübesi

Bulgari, Roma’nın vakitsiz cazipliğini ve bir vakitler Doğu Roma olarak bilinen İstanbul’un eşsiz özünü ustalıkla birleştirerek İstanbul Havalimanı’nda yeni bir yüksek parfümeri aktifliğine imza attı.

Açılışını 30 Ocak 2024’te yapan pop-up mağaza, Bulgari’nin iş ortaklarını, basını ve marka elçilerini bir ortaya getirdi. Gebr. Heinemann ve Unifree iş birliğiyle geliştirilen pop-up mağaza, 31 Mart’a kadar eşsiz bir tecrübe yaşatarak Bulgari Allegra parfüm koleksiyonunu sunuyor.

Yeni Tasarım: İtalyan Kaçamağı

Bulgari Allegra pop-up mağazası, Unifree Duty Free‘nin hoşluk kısmının sağ koridorunda yer alıyor. Aydınlık, çağdaş ve dinamik olan bu alan, parlak ışıklar ve canlı renkleri bir ortaya gelmesiyle oluşuyor.

Pop up‘ın temasını ön plana çıkaran ve Bulgari’nin ikonik cabochon kısmını anımsatan pembe altın tonlu flakon tasarımı, uzaktan gelen bir yolcuyu çekiciliğiyle süratlice tesiri altına alıyor. Yakından bakan ziyaretçiler pop-up’ın tüm ayrıntılarını süsleyen pembe altın tonunu görebiliyorlar.

Bulgari mücevherlerinin ayrılmaz bir kesimi olan bedelli metale hürmet duruşunda bulunan bu metalik, ışığı hoş bir biçimde yansıtıyor ve hem Ebedi Kent Roma hem de İstanbul’u simgeleyen parlaklığı yakalıyor. Bu parlaklık, traverten taşlardan oluşan teşhir üniteleri ve ikonik turuncu halı ile Bulgari’nın Romalı köklerine atıfta bulunuyor.

Bulgari Allegra: Yüksek Parfümeri Tekrar Yorumlanıyor

Allegra İtalyanca’da “neşeli” manasına geliyor ve Bulgari Allegra koleksiyonu, İtalyan kaçamağının eşanlamlı hislerini ortaya çıkarıyor. İtalyan Riviera’sının gücünden (Riva Solare Eau de Parfum) Puglia’daki kış güneşi devrinin büyüsüne (Spettacolore Eau de Parfum) ve İtalyan aşkının saf tutkusuna (Baciami Eau de Parfum) kadar çeşitli hislere dokunuyor.

Canlı İtalyan üslubundaki kokular, yedi Büyüleyici Esans (Magnifying Essence) ile duygusal koku seyahati için tasarlanmıştır. Asla durağan olmayan koleksiyon, Eaux de Parfum ve Magnifying Essence’lerin uyumlu birleşimiyle binlerce nüansın ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu eşsiz yaklaşım sayesinde Bulgari Allegra koleksiyonu, parıldayan bir Akdeniz’den kızıl bir Roma gün batımına kadar harikulâde İtalyan hayat üslubunun zevkini yeni bir boyuta taşıyor. Bu harika koleksiyon, yenilikçi bakış açısıyla yüksek parfümeri sanatını yeni bir boyuta taşıyor.

Bulgari Allegra Miksoloji: Yapay Zeka Üretimi Bir Deneyim

Bulgari Allegra yaratıcı yapay zeka teknolojisi, parfümü sinestezi, çoklu duyum boyutuyla zenginleştirerek duyulara hitap ediyor. Miksoloji tecrübesi ile müşteriler, kokuların, manzaraların ve seslerin bir ortaya geldiği interaktif bir dünyaya giriş yapıyorlar. Bir karıştırma konsolu kullanarak, iştirakçiler bir DJ’nin rolünü üstlenebiliyor ve kendi kusursuz dengelemelerini yaratırken Bulgari Allegra Eau de Parfum ve Büyüleyici Esans’ın karışımını denetim edebiliyor. Bu his sentezi, Bulgari Allegra tecrübesinin dinamik ve daima değişen tabiatının bir ispatı olarak şahsileştirilmiş bir ses ve görüntüyle birlikte doruğa ulaşıyor.

Seyahat Edenlerin İlgi Odağı Olmak

Seyahat severleri pop-up mağazaya çekmek için, İstanbul Havalimanı’nda kapsamlı bir medya kampanyası düzenlendi. Kampanya, İtalyan cazibesini ve baştan çıkarıcı amber kokusunu temsil eden dünya çapında en çok satan Bulgari Allegra Baciami parfümünü ön plana çıkardı. Tıpkı vakitte, İstanbul Havalimanı’ndaki yolculara özel toplumsal medya kampanyası da pop-up’ın açılışıyla başladı. Bu kampanya da yeniden Bulgari Allegra Baciami’yi öne çıkararak görünürlüğü ve etkileşimi arttırdı ve yolcuları Bulgari Allegra Miksoloji tecrübesine katılmaya davet etti.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu