Kadın

L’Oréal Professionnel’den Yeni Profesyonel Molekül Bakımı

L’Oréal Professionnel, saçın moleküler yapısını tekrar düzenleyen birinci saç bakım serisini kullanıcılarla buluşturdu. Saçtaki 2 yıllık hasarı tek kullanımla onaran, tesiri bilimsel olarak kanıtlanmış L’Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular; saçın moleküler yapısını onarıyor, gelişmiş bir saç bakım tecrübesi sunuyor. Salon bakımı dahil 4 evreden oluşan bu eser serisi; saçı gözle görülür formda dönüştürüyor saça gücünü, elastikiyetini ve hareketini geri kazandırıyor.

Günümüzde tüketicilerin saç dokusu ve saç hasarıyla ilgili tasaları kıymetli ölçüde değişti. Bayanların hasarlarla yüzleşme formu evrim geçirdi, saç eserlerine yönelik beklentiler farklılaştı. Bayanlar artık yalnızca “yüzeysel hasar”a değil, “iç hasar”a da odaklanıyor. Saç ziyan gördüğünde amino asitleri birbirine bağlayan peptitler kopuyor ve amino asitler kayboluyor. Sonucunda da saçtaki hasar geri alınamaz bir hale geliyor. Bu nedenle saçı yüzeyde tedavi etmekten fazla, hasarı saçın en derin yapısında onarmak değer taşıyor. L’Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular serisi, formülünde bulunan peptit bağlayıcılar ve aminoasitler sayesinde saça gereksinimi olan içten tamiratı sağlıyor.

Saç hasarının iki çeşidi bulunuyor

Yüzeydeki hasar: Besleyerek tamirat. Saçı bu halde onarmak, doku, saç uçları ve renk üzere sonlu oranda tahlil sunuyor.
• İçteki hasar: Güçlendirerek tamirat. Bu tamir sistemiyle saçın hareketi de ele alınıyor. Esneklik eksikliğini, hareket eksikliğini ve zayıflığını tedavi edebiliyor.

Absolut Repair Molecular, her iki tahlili de birleştiriyor. Saçtaki 2 yıllık hasar, Absolut Repair Molecular’ın tek kullanımıyla onarılabiliyor.

Peptit düzeyinde onarım

Absolut Repair Molecular, ultra konsantre 5 amino asidin yanı sıra peptit bağlayıcıları da içeriyor. Bu bileşenler, saçın moleküler yapısının yine düzenlenmesini ve tekrar oluşturulmasını sağlıyor.

Absolut Repair Molecular Profesyonel Bakım Rutini

ÖN BAKIM (Salon Özel)
Sadece L’Oréal Professionnel salonlarında uygulanabilen bu bakım, Absolut Repair Molecular rutininin salondaki birinci adımı olarak konumlandırılıyor. %3 peptit bağlayıcı ve 5 amino asit ile ağırlaştırılmış saf güç iksiri, yüzey tamirinin ötesinde geçerek moleküler dolum yapmak ve çekirdeği güçlendirmek için saç teline nüfuz ediyor. Saça güç kazandıran bu ön süreç sayesinde saç son derece kolay taranabiliyor. Ön süreç, saça elastikiyetini geri kazandırıyor.

ŞAMPUAN: L’Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Professional Shampoo
Peptit bağlayıcı ve 5 amino asit ile formüle edilmiş ultra-özenli şampuan, saç tellerini arındırıyor, güçlendiriyor ve onarıyor. Saç daha güçlü ve beslenmiş, elastikiyet ve hareket kazanmış hale geliyor. Islak saçta yahut ön sürecin katmanlarında uygulanan şampuan, saça %86 oranında pürüzsüzlük sağlıyor.

DURULANABİLİR SERUM: L’Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Professional Rinse-Off Serum
Saçın moleküler yapısını tekrar inşa eden durulanabilir serum, %2 oranında peptit bağlayıcı ve 5 amino asit ile konsantre edildi. Yüzey tamirinden daha fazlasını yaparak moleküler seviyede çekirdeği güçlendiriyor, saça yine esneklik ve hareket kazandırıyor. Saç anında gözle görülür biçimde dönüşüyor; parlaklık ve pürüzsüzlük kıymetli ölçüde artıyor. Saçı içeriden onaran ve moleküler yapıyı tekrar oluşturan bu saf güç iksiri, derin nüfuz ve anında dönüşüm sağlıyor. Kullanım sonrası saç yüzeyinde bulunan hasarın %42’si onarılıyor.

Islak saça uygulanan bu durulanabilir serum, L’Oréal Professionnel’in birinci durulanabilen serumu olarak öne çıkıyor.

DURULANMAYAN MASKE: L’Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Professional Leave-In Mask
Peptit bağlayıcı ve 5 amino asit içeren formülüyle saça güçlendirme ve muhafaza sağlıyor. Formülün hafif dokusu saça anında nüfuz ediyor ve saça güç & esneklik kazandırıyor. Saça doğal dokunuş katan maske ile saç pürüzsüz, parlak ve sağlıklı görünüyor, saç dış etkenlere karşı korunuyor. 230°C’ye kadar ısı müdafaası sağlayan bu durulanmayan maske, saçı %97 oranında güçlendiriyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu