Kadın

Mercedes Benz ve Moncler’den İkonik İş Birliği

Mercedes-Benz ve Moncler’in, inovasyon tutkusu ve yenilikçi tasarım lisanını bir ortaya getirdikleri “PROJECT MONDO G”nin Türkiye lansmanı Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’ta gerçekleşti. Mercedes-Benz ve Moncler, adeta bir sanat yapıtı ve mühendislik mükemmeli olan a buracı Kartalkaya’nın görkemli görünümünde tanıttı.

“PROJECT MONDO G”, ikonik G-Serisi’nin karakteristik imajı ile Moncler’ın puffer montunu etkileyici bir biçimde gözler önüne seriyor. Bu iş birliği, ortak marka pahalarını keşfeden hayali bir cihanın kapılarını ortalarken Mercedes-Benz’e yönelik beklentilere meydan okuyarak otomotivin ötesinde; markanın moda, sanat ve kültüre kadar uzanan birçok alandaki esaslı stratejisinin altını çiziyor.

Şükrü Özyıldız, Zehra Güneş, Saadet Işıl Aksoy, Serkan Altunorak, Ozan Dolunay, Ezgi Eyüboğlu, Seda Akman, Sibil Çetinkaya, Onur Saylak, Şahika Ercümen, Deniz Marşan, Gökay Gündoğdu, Bulut Reyhanoğlu ve Bilge Öztürk üzere isimler bu özel davette, G-Serisi arabalarıyla ile karda off-road tecrübesi keyfini yaşadı.

Mercedes‑Benz Group AG Baş Tasarım Sorumlusu Gorden Wagener bu iş birliği için özel olarak tasarladığı yapıtı; zıtlıkların etkileşimi ve heykelsi bir obje olarak nitelendiriyor.

Dünya lansmanı geçtiğimiz yıl Londra Moda Haftası’nda Moncler Genius defilesinde yapılan dünyada bir adet üretilen “PROJECT MONDO G” 14-19 Şubat’ta Kartalkaya’da, 21-29 Şubat ortasında ise Galataport İstanbul’da sergilenecek.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu