Oyun

Sea of Thieves, DirectX 12 Güncellemesi Aldı

Rare’in korsan macera oyunu Sea of Thieves, yeni yayınlanan devasa 2.10.1 güncellemesi ile DirectX 12 dayanağı almış durumda. Bununla birlikte oyun artık Xbox GDK’nın en son sürümünü kullanarak çalışıyor. Bu özellik yükseltmeleriyle Rare, PC ve Xbox konsollarında performans iyileştirmeleri vaat ediyor. Stüdyo, “Deneyim boyunca genel istemci performansı iyileştirmeleri görülmeli, PC oynatıcıları en büyük gelişmeleri görmelidir” diyor.

Öte yandan güncelleme, Xbox ve Microsoft Store (PC Game Pass) platformlarında neredeyse 102 GB’a kadar ulaşan boyutlara sahip. Sırf Steam oyuncuları devasa indirme sürecinden kurtuldu ve onları nispeten küçük bir 10 GB’lık güncelleme bekliyor. Her platform için indirme boyutları ise şu biçimde:

  • Xbox Serisi X: 88,36 GB
  • Xbox Serisi S: 90,15 GB
  • Xbox One X: 88,36 GB
  • Xbox One: 90,15 GB
  • Microsoft Store: 102 GB
  • Buhar: 10,49 GB

Bu büyük güncellemenin akabinde Rare, dahili iyileştirmeler sayesinde konsolda ve Microsoft Store’da gelecekte yapılacak değişikliklerin boyutunun çok daha küçük olacağını söylüyor.

Güncelleme su görsel iyileştirmelerini, birtakım seyahatler için yapılan istikrar değişikliklerinin detaylarını ve premium kozmetik öğeler için en son Pirate Emporium yenilemesini de öne çıkarıyor. Ayrıyeten birçok sorun düzeltiliyor.

Sea of Thieves 2.10.1 güncellemesinin tam yama notlarını burada görebilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu