Teknoloji

Büyük TCL Coşkusu Kampanyası Başladı

TCL Electronics, TCL C Serisi yahut 85X925PRO televizyon satın alan ve yetkili bir TCL servis sağlayıcısı tarafından kurulumunu yaptıran müşteriler için Londra’da Arsenal maçı izleme fırsatından 98’’ dev TV’lere varana kadar birbirinden özel armağanlarla dolu bir kampanya başlattığını duyurdu.

1 Şubat 2024 – 31 Mayıs 2024 tarihleri ortasında geçerli kampanyaya katılmak için müşterilerin yetkili bir satıcıdan TCL C Serisi yahut 85X925PRO televizyon satın almaları ve yetkili bir TCL servis sağlayıcısı tarafından kurulumunu yaptırmaları gerekmektedir. Suram tamamlandığında, müşteriler kendilerine verilen kodu kullanarak https://buyuktclcoskusu.com sayfasından kayıt yaptırarak çekilişe katılabilirler.

Kampanya kapsamında 1 bireye çift kişilik Londra seyahati ve Arsenal maç bileti, 5 bireye 98 inç televizyon kazanma fırsatı, 10 şahsa resmi Arsenal forması ve katılan herkese özel üretim Arsenal tişörtü armağan ediliyor.

TCL C Serisi ve 85X925PRO televizyonlar, Küçük LED art aydınlatma, Quantum Dot teknolojisi ve Dolby Atmos ses dahil olmak üzere bir dizi yenilikçi teknoloji sunar.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu