Teknoloji

Samsung Galaxy Ring için tarih verildi!

Akıllı telefon işinin yanı sıra giyilebilir teknoloji alanında da çalışmalarını sürdüren Samsung cephesinde Galaxy Ring için geri sayım başladı. Bilindiği üzere akıllı yüzük ocak ayında gerçekleşen ve Galaxy S24 serisinin tanıtıldığı Galaxy Unpacked etkinliğinde kısa müddetliğine gösterildi. Son gelen raporlar eserin tam tanıtımının ne vakit yapılacağına dair değerli ayrıntıları veriyor. İşte Galaxy Ring bilinen özellikleri ve tanıtım tarihi!

Samsung Galaxy Ring ne vakit tanıtılacak?

Samsung‘a yakın kaynaklardan gelen bilgilere nazaran Galaxy Ring markanın temmuz ayı sonlarına doğru düzenleyeceği bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak. Hatta tıpkı lansmanda Güney Koreli üreticinin Galaxy Z Fold 6 ve Flip 6 katlanabilir telefonlarının da görücüye çıkacağı bildiriliyor.

Bugüne dek gelen raporlara bakacak olursak; akıllı yüzüğün EKG desteğinesahip olacağını, kan basıncını ölçeceğini ve NFC ödemelerini de destekleyeceğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte aygıtın üretiminin tam olarak tamamlanmadığı ve prototip etabında olduğu söyleniyor. Şimdi net bir bilgi olmamakla birlikte seri üretimin nisan ve haziran ayları ortasında başlaması bekleniyor.

Ürünün kullanıcılara sekiz farklı boyut sunacağı tabir ediliyor. Bunun dışında son periyotta çıkış yapan Amazfit Helio Ring üzere akıllı yüzüklerde de sıkça karşımıza çıkan yapay zeka takviyesinden faydalanması kuvvetle beklenen. Dahası, suya dayanıklılık üzere kullanıcı tecrübesini artıran özelliklere de sahip olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Ring ile ilgili rastgele bir fiyat detayı paylaşılmadı. Lakin bu alandaki eserlerin son derece kısıtlı olması nedeniyle daha çok rekabetçi bir fiyat anlayışının benimseneceğini söyleyebiliriz.

Peki siz Samsung Galaxy Ring akıllı yüzüğü hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu