Kadın

Prens William ve Kate Middleton’ın Evlenmeden Önceki Fotoğrafları

Kate Middleton ve Prens William’ı Cambridge Dükü ve Düşesi olmadan önceki zamanda hayal etmek zor. Onlar, bugün dünyanın en ünlü çiftlerinden biri. 29 Nisan 2011’de milyonların önünde evlendiklerinden bu yana çift, üç sevimli çocuk dünyaya getirdi: Prens George, Prenses Charlotte ve ailenin bebeği Prens Louis.

Çift, 2001 yılında St Andrews Üniversitesi’nde öğrenciyken tanıştı. Netflix’in The Crown dizisinin altıncı ve son sezonunun ilham aldığı gibi; kraliyet çifti önce arkadaştı, sonra ev arkadaşı ve sevgili oldular, 2007’de kısa süreliğine ayrıldılar, sonra tekrar bir araya geldiler.

Burada çiftin evlenmeden önce uzun yıllar süren flörtlerine dair en sevdiğimiz fotoğrafları bir araya getirdik; bunlar arasında bazı mükemmel stil anları ve çokça flört havası yer alıyor.

Mart 2006
Eton Old Boys Futbol Maçı

William, Eton Koleji’nde “Old Boys” futbol maçına katıldığında, Kate ve kız kardeşi Pippa, “merhaba” demek ve ona tezahürat yapmak için geldiler. Sevimli sohbet anı ise kameralara yansıdı.

Şubat 2007
Altı Ulus Ragbi Maçı

Prens Harry, Twickenham’daki bu geziye eşlik etti; burada üç kraliyet ailesi de oyuna yoğun bir şekilde odaklanmış gibi görünüyordu (İngiltere oynuyordu).

Mart 2007
Cheltenham At Yarışı Festivali

Çift, Cheltenham At Yarışı Festivali’ne birlikte katıldı ve burada William’ın kuzeni Zara Phillips ve eski ortak arkadaşları Oliver Baker ile sohbet ederken görüldü.

Mart 2008
Klosters’ta Kayak

Bu, William ve Kate’in çıktığı ilk kayak gezisi değil, ancak birlikte fotoğraflandıkları ilk gezi… Kate daha önce 2005 yılında bir aile tatilinde William’a katılmıştı, ancak herhangi bir kameranın önünde kraliyet ailesiyle birlikte görülmemeye büyük özen göstermişti.

Nisan 2008
William’ın RAF Mezuniyeti

Bu mutlu kare törenden sonra çekildi; Kate’in burada ne kadar neşeli ve gururlu göründüğü göz çarpıyor!

23 Ekim 2010
Arkadaşlarının Düğününde

Fotoğrafçılar, geleceğin Dün ve Düşesi’ni arkadaşları Harry Meade ve Rosie Bradford’un düğününde fotoğrafladı. O zamanın medyası onları “çok aşık” olarak tanımladı; haksız değillerdi!

16 Kasım 2010
Nişan Duyurusu

Büyük an! Birlikte yedi yıl geçirdikten sonra 16 Kasım 2010’da tüm dünyada şu açıklamayı yayınlandı: “Prens William ve Bayan Middleton, Ekim ayında Kenya’da özel bir tatil sırasında nişanlandılar. Prens William, Kraliçe’yi ve ailesinin diğer yakın üyelerini bilgilendirdi. Prens William, Bayan Middleton’un babasından da izin istedi.”

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu