Teknoloji

Pokemon Presents aktifliği yaklaşıyor!

27 Şubat tarihinde yapılacak olan Pokemon Presents aktifliği, serinin fanları tarafından merakla bekleniyor. Resmi Youtube kanalı üzerinden naklen yayınlanacak aktiflik, birçok sürprizi içinde barındırıyor olabilir. 20 Şubat itibariyle yayına alınan kısa fragmanda aktiflik hakkında rastgele bir ipucu verilmezken, fanları eski günlerini arayan serinin geri dönüşü için büyük bir umut barındırıyor. Ayrıyeten aktifliğin Pokemon Günü olarak belirlenen 27 Şubat’ta yapılacak olması da, epeyce manidar bir karar olarak nitelendirildi. İşte tüm detaylar…

Pokemon Presents günü geldi çattı!

2022 yılında piyasaya sürülen Pokemon Scarlet and Violet oyunu, olumlu olumsuz birçok yorum almıştı. Bazıları oyunu uygun bir deneme olarak görse de, bazıları Pokemon serisine yapılmış bir saygısızlık olarak nitelendirmişti.

Geniş bir açık dünyaya sahip olan oyun, yaşanan stabilite ve performans sorunları yüzünden çok ağır eleştirilmişti. Şimdi rastgele somut bir bilgi olmamasına karşın, serinin fanları sıradaki oyun için umutlu bekleyişini sürdürüyor.

Önümüzdeki Pokemon Events tertibinin başkalarından öne çıkmasının sebebinin ise, Pokemon kozmosunu müsaadesiz kullanmakla suçlanan Palworld oyununun yaşadığı büyük muvaffakiyet olduğu söyleniyor. Oyuna gösterilen bu ağır ilgi, oyuncuların bir Pokemon oyununa ne kadar gereksinim duyduğunu bir defa daha bizlere göstermiş oldu.

Elbette serinin orjinal sahipleri de, bu trendi yakalamak istiyor. Ama bu ilginin bir anlık heves mi, yoksa daha uzun müddetli bir heyecan mı olduğunu ileriki devirde daha düzgün göreceğiz. Aktifliğin oyun ve cümbüş dünyası için neler getireceği ise şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Pokemon kozmosu sizi sahiden heyecanlandırıyor mu? Cevaplarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle basitçe paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok kıymetli.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu