Oyun

GOG’dan Ücretsiz Oyun: Süre Bitmeden Kütüphanenize Ekleyin

 
PC oyuncularının diğer bir uğrak noktası olan GOG platformunda şu anda yeni bir ücretsiz oyun dağıtılıyor. Sıra tabanlı savaş sistemi ile beraber kendi stratejimizi ve planımızı oyuna dahil edebileceğimiz Mordheim: City of the Damned’ı GOG kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.
 
GOG’da ücretsiz oyununuzu hemen kapın
 
 
 
Warhammer temeline dayanan bu yapım içerisinde hem taktik unsurları hem de rol yapma unsurları bulunuyor. Bu içeriklerle beraber kendimizi bir ekibin lideri olarak görüyor ve yaptığımız hamlelerle beraber gidişata yön verebiliyoruz. Aynı şekilde ekip içerisinde her karakterin farklı yetenekleri ve kullandığı donanımları bulunuyor. Bunları kullanmak ve yaptığımız taktiklerle beraber düşmanları ortadan kaldırmak bizim ustalığımıza bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.
 
– GOG sayfası
 
Ekip içerisinde yer aldığınız süre boyunca buradaki karakterleri / savaşçıları da dilediğiniz şekilde geliştirebiliyor ve onları daha güçlü konuma getirebiliyorsunuz. Bunları gerçekleştirmek için hem etrafı keşfetmeye çalışıyor hem de kaynaklar toplayarak ekibinizi güçlendirmeye başlıyorsunuz. Warhammer evrenine ilgi duyuyorsanız bu oyuna da bir göz atmalı ve bir şans vermelisiniz.
 
Oyun fragmanı 
 
 

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu