Oyun

Skull and Bones’un Açık Betası ve Yol Haritası Belli Oldu!

 
Ubisoft tarafından uzun süredir geliştirilen ve talihsiz bir proje olarak karşımıza çıkan Skull and Bones için yeni detaylar ortaya çıktı. Açıklanan bilgilere göre oyunun açık betası 8-11 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek.
 
Skull and Bones açık betayla ve ilk yıl içerikleriyle geliyor 
 
 
 
Birçok kez ertelenmeye maruz kalan ve korsan teması ile beraber piyasaya sürülmeye hazırlanan Skull and Bones, 16 Şubat tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için mevcut olacak. Oyun çıkış yapmadan önce yukarıda bahsettiğimiz gibi açık betası kullanıcılara sunulacak ve açık beta içerisinde Kızıl Adayı, Afrika kıyılarını, açık denizleri ve Doğu Hint adalarını keşfedebileceksiniz.
 
Beta sırasında “Exterminate the Rat” adlı göreve kadar ilerleyebilecek, en fazla 6. seviyeye ve 1. rütbeye kadar gelişebilecek ve çapraz oyun desteği ile beraber buradaki kayıtları tam oyuna aktarabileceksiniz. Ancak buradaki kayıtları tam sürüm oyuna aktarmak için satın alım yapmanız gerekecek.
 
Açık beta dışında Ubisoft oyunculara ilk yılda çeşitli içerikler sunacak ve neler sunacağı konusunda yeni bir fragman yayınlamış durumda. Bu fragmana aşağıdan göz atabilir ve oyun sonrası içeriklere, oyunun dünyasında yer alan etkinliklere ve daha fazlasına bir göz gezdirebilirsiniz.
 
Yeni fragman
 
 

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu