Oyun

Birinci Şahıs Aksiyon Rol Yapma Oyunu Dungeonborne Duyuruldu

 
Geliştirici Mithril Interactive sadece PC platformuna çıkış yapacak olan zindan temelli birinci şahıs aksiyon rol yapma oyunu Dungeonborne’u duyurdu. Oyunda çevrimiçi bir yapı yer alıyor ve PvP unsurları ile beraber  büyük bir mücadeleye atılabiliyorsunuz.
 
Çevrimiçi bir yapıya sahip rol yapma deneyimi 
 
 
 
Oyun için açıklanan detaylar bunlarla sınırlı değil. Diğer taraftan Dungeonborne için açık bir alfa testi düşünülüyor. Geliştirici ekip tarafından belirtildiği üzere oyunun açık alfa beta testi Steam Next Fest etkinliği sırasında mevcut olacak. Bu etkinlik ise 2-12 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Dolayısıyla bu tarihler arasında beta testinde yerinizi alabilir ve bu sayede oyunu nasıl bir yapıya sahip olduğunu bizzat deneyimleyebilirsiniz.
 
Dungeonborne oyununda temel olarak kılıçlarınızı ve kalkanlarınızı savuşturabileceğiniz bir yapı yer alıyor. Bu sırada terk edilmiş zindanları keşfetmeye çalışıyor, istila edilmiş bölgelerden sağ çıkmaya başlıyor ve aynı zamanda kendi ekibinizi kurarak taktiklerinizi ön plana çıkarmaya çalışıyorsunuz. Burada ekip koordinasyonunu da oldukça önem arz ediyor. Diğer taraftan oyunun duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Duyuru fragmanı
 
 

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu