Teknoloji

Dying Light 2, çok beklenen güncellemesini alıyor!

Techland, uzun vakittir beklenen Ateşli Silahlar Güncellemesi ve beraberinde 22 Şubat’ta yayınlanacak Reloaded Edition ile Dying Light 2 ‘ye yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Güncelleme oyunun iki yıl evvel piyasaya sürülmesinden bu yana birinci kere ateşli silahları tanıtıyor.

Dying Light 2, ateşli silahlar güncellemesini sonunda alıyor

Reloaded Edition, oyun tecrübesini geliştirmek ve yeni oyuncuları çekmek için tasarlandı. Bloody Ties DLC’si de dahil olmak üzere evvelki tüm güncellemeleri kapsayan ve kapsamlı bir içerik paketi sunan bu sürüm, Standard sürüm sahipleri tarafından da fiyatsız olarak edinilebilecek.

Ateşli Silahlar Güncellemesi birkaç değişiklik getiriyor, en dikkat alımlı olanı ise silahların yeni bir oyun mekaniği olarak dahil edilmesi. Ateşli silahlar birinci oyuna farklı bir oynanış katmanı katıyordu. Techland hayranlara Dying Light 2’nin oynanışına ateşli silahların çok hoş entegre edildiğini garanti ediyor. Techland’e nazaran, silahlar ana dövüş ögesinden çok bir yardımcı fonksiyonu görüyor ve oyunun temel oynanışını korurken yeni imkanlar sunuyor.

Güncelleme, ateşli silahlara ek olarak, oyun tecrübesini daha da zenginleştirmek için co-op hayatta kalma vazifeleri, idare konseyi misyonları ve çeşitli görsel geliştirmeler sunuyor. Öykü açısından, orjinal Dying Light oyunundan kimi tanıdık karakterler geri dönebilir.

Çıkışını kutlamak için Dying Light 2 Stay Human: Reloaded Edition, 22-26 Şubat tarihleri ortasında Steam üzerinden PC’de fiyatsız hafta sonu deneme sürümü olarak sunulacak.

Techland, Şubat 2022’deki çıkışından bu yana Dying Light 2 için yayın sonrası takviye sağlamaya devam ederek beş yıllık güncelleme kelamını yerine getirdi. Ateşli Silahlar Güncellemesi, bugüne kadarki en kıymetli güncellemelerden biri olacak.

Başlangıçtaki kimi yanılgılara ve zorluklara karşın, Dying Light 2 sürükleyici oynanışı ve geniş açık dünyasıyla övgü topladı. Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu