Oyun

Call of Duty 2 Unreal Engine 5 ile Bir Diğer Görünüyor

Epic Games Unreal Engine 5 motorunun tam sürümünü yayınlandı yayınlayalı, tanınan oyunlar üzerine sayısız denemeler yapıldığını görüyoruz. Grand Theft Auto III, Vice City, San Andreas, The Elder Scrolls V: Skyrim, Silent Hill ve daha kacı. Her biri de büyüleyici bir sonuç ile karşımıza çıkıyor. Call of Duty 2 Unreal Engine 5 görüntüsü da bunlardan bir yenisi oldu.

2005 yılının Ekim ayı içerisinde PC ve Kasım ayı içerisinde de Xbox 360 için satışa sunulduktan sonra OS X ve taşınabilir aygıtlar üzere farklı platformlarda da çıkmış olan serinin ikinci oyunu, İkinci Dünya Savaşı devrini husus alıyordu.

Birisi Kızıl Ordu askeri, birisi Birleşik Devletler Ordusu askeri ve ikisi de İngiliz Ordusu askerleri olmak üzere dört karakterin perspektifinden gördüğümüz Call of Duty 2, kendi içinde üç öyküye ayrılmış dört ana senaryo ve toplamda da yirmi yedi kadar vazife ile karşımıza çıkmıştı.

Oyuncular ortasında yine yapılması en fazla istenen oyunlardan olan Call of Duty 2 için ne Activision ne de Infinity Ward bir atılımda bulunmuş değildi. En nihayetinde iş başa düştü ve evvelce Grand Theft Auto görüntülerini sizlerle paylaştığımız TeaserPlay isimli kullanıcı, Youtube kanalından bizleri ihya edecek bir paylaşımda bulundu.

Call of Duty 2 Unreal Engine 5 Görüntüsünü Kaçırmayın!

Videonun açıklama kısmına bakılırsa, silahlar için Lumen, Nanite ve Işın İzleme Yansıması’nı oluşturabilmek için Unreal Engine 5 motorunun bütün gücünü ve özelliklerini kullanmaya çalışmışlar. Ayrıyeten bunun bir hayran çalışması olduğunu da lisana getiren TeaserPlay, rastgele bir şirket ile ilişkilerinin olmadığını ve oyunun tamamını bu formda tekrar yaparak piyasaya sürmek üzere bir şey planlamadıklarını da lisana getirmiş.

Normandiya Çıkartması sahnelerinin de bulunduğu süper görüntüyü aşağıdan izleyebilir ve genel yorumunuzu da yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz!

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu