Oyun

Fortnite Haritası Değişiklileri Planlanıyor

HYPEX tarafından aktarılana nazaran, Epic Games tarafından yeni dönemde Fortnite haritası değişiklikleri planları yapılıyor. Pekala ne üzere değişiklikler bizi bekliyor? Ayrıntılar haberimizde?

Battle Royale oyununun üçüncü kısmının üçüncü dönemi yakın bir vakit evvel başlamıştı. Fakat bu başlangıcın beklenenin bilakis sakin bir formda başlamış olduğunu söyleyebiliriz. Harita dönemler ortasında değişmiş olsa da, yeni Vibin’ misyonu dizisinin haritanın gelecekteki kademe kaydetmesi için oyuna istikamet vermesi haftalar almıştı.

Sıfır Noktası da geri dönmüş iken, haliyle Fortnite için sırada neyin olduğu merak ediliyordu ve yaşanacak olanları evvelden aktaran kullanıcılar da değişim geçirecek olan bir sonraki harita bölgesini keşfetmiş olabilirler.

Fortnite Haritası Değişiklikleri Neler Olacak?

Daha evvelden aktardığı bilgiler ile prestij kazanmış olan HYPEX, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Epic Games şirketinin bir sonraki güncelleme ile değiştireceği noktanın Kayalık Kumsal ile Joneses ortasında bulunan tapınak olduğunu ortaya koydu. Bildiğiniz üzere bu yer, oyuncular ortasında inançlı iniş noktası olarak görülüyor. Ayrıyeten hatırı sayılır sayıda sandığında ortaya çıktığını söyleyelim.

Kullanıcı tarafından söylenene nazaran, yeni tapınak yeri Fortnite belgelerinde The Tower olarak geçiyor. Burası, üçüncü dönemde başka yerlere yapılacak olan değişiklikler ile uyumlu olarak alternatif olarak Temple Bloom olarak anılabilirmiş.

Her ne kadar bu yeni yerin görseli keşfedilmemiş olsa da, HYPEX isimlendirme referanslarına bağlı olarak çıkartılan görseli paylaşımına iliştirmeyi de ihmal etmemiş.

Bildiğiniz üzere Gerçeklik Ağacı bu dönemde köklerini yaymaya başlamıştı. Bu kökler, yerden çıkarak yeni Gerçeklik Ağacı çiçekleri oluşturmanın birinci adımını atmıştı. Bahsi geçen yerler maçtan maça değişiyor. Bu fikrin altında yatan münasebet ise oyuncuların haritaya inişinde eşsiz ve beklenmedik bir şey ile müsabakalarının istenmesi. Natürel ki öbür yanlar her şeyin çığırından çıktığını ve potansiyel bir felaketin büyümekte olduğunu da unutmamak lazım.

Son olarak, tapınak dışında Sleepy Sound ve Condo Canyon yerlerinin de değişmesinin beklendiği aktarılmış. Söylenene nazaran, Epic Games tarafından bu iki yerin de daha eğlenceli iniş noktaları haline getirilmesi planlanıyormuş.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu