Oyun

Aylık EA Play Aboneliği Tekrar İndirime Girdi!

Electronic Arts oyunculara kaçırılmayacak yeni bir fırsat sunuyor. Aylık EA Play aboneliği için yine büyük bir indirim yapıldı ve 8 TL üzere bir fiyata düştü. Şimdi servisi denememişseniz, bunun üzere bir fırsat her vakit ele geçmez. Kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

EA Play, Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan abonelik servislerine güzel bir alternatif oluyor. Esasen evvelce EA Access ve Origin Access olarak PC ve konsollar olarak ayrılıyordu. Ne var ki Amerika menşeli yayıncı 2020 yılının Ağustos ayı içerisinde yaptığı duyuru ile iki tarafı EA Play çatısı altında birleştirmişti. Origin Access Premier ise EA Play Pro ismini almıştı.

Hem işleyiş hem de sunulan imkanlar açısından rastgele bir farklılığın yaşanmadığı serviste, Electronic Arts tarafından yayınlanan oyunları erkenden deneme fırsatı bulmanın yanı sıra abonelere özel içerikler, her cinsten satın alımlarda % 10 indirim hakkı ve vakitle genişleyen fiyatsız oyun kütüphanesi üzere avantajları devam ediyor. Bunların yanı sıra özel oyun içi meydan okumalar ve seçili oyunlar ile ilgili olarak aylık mükafatlar üzere avantajları da oluyor.

Aylık EA Play Aboneliği Tekrar İndirime Girdi!

Daha evvelce EA Play abonelik servisini denememişseniz, aylık aboneliği 4 Ağustos 2022 tarihine kadar indirimli olarak 8 TL‘ye alabiliyorsunuz. Yenilenme vakti geldiğinde ise 39.99 TL ödemek durumunda olacaksınız. Bu süreçte de Mass Effect Legendary Edition, Titanfall 2, It Takes Two, Mirror’s Edge Catalyst, DIRT 5, Battlefield, Dead Space, Dragon Age, Need for Speed ve Star Wars serisinin oyunlarını ve daha fazlasını oynayabilmeniz mümkün olacak.


Electronic Arts tarafından sunulan bu fırsatı nasıl buldunuz? Abonelik servisini denemeyi düşünüyor musunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu