Oyun

Avatar: Frontiers of Pandora Gelecek Finansal Yıla Ertelendi

Ubisoft tarafından yapılan duyuru ile Avatar: Frontiers of Pandora oyunu ertelendi. Ayrıyeten dört oyun da iptal edilmiş durumda. Oyuncuları üzen gelişmelerin ayrıntıları haberimizde.

Fransız yayıncının gerek Ubisoft Forward sunumları, gerek geçmişteki E3 fuarları ve gerekse de vakit içerisinde yaptığı duyuruları sonucunda geliştirilme kademesinde olan birçok farklı oyunu var. Bu oyunlardan, kimileri hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olsak da kimileri için birçok bilinmez kelam konusu diyebiliriz. Mesela Avatar: Frontiers of Pandora bunlardan bir tanesi.

Avatar: Frontiers of Pandora için Daha da Bekleyeceğiz

Geçtiğimiz yılın Haziran ayındaki Ubisoft Forward sırasında duyurulmuş olan oyunun, Mayıs ayı içerisinde analistler ve yatırımcılara yönelik olarak düzenlenen finansal konferans sırasında, 31 Mart 2023 tarihine kadar satışa sunulacağı belirtilmişti. Ne var ki artık bu oyun için 30 Haziran 2024 tarihinde sona eren 2023-2024 finansal yılını beklemek durumunda olacağız. Avatar: Frontiers of Pandora’ya ek olarak şimdi duyurulmamış daha küçük bütçeli bir oyun da birebir vakit aralığına ertelenmiş durumda.

Fransız yayıncı erteleme kararı için, “Bu ek geliştirme vakti bölüm genelinde halihazırda devam eden şartların yapımlar üzerindeki bir yansıması olup, oyuncular için en âlâ tecrübesi sunar iken, gruplarımız için hem esnekliğin hem de güçlü üretkenliğin sağlanabilmesi için en tesirli çalışma şartlarını tasarlamak ismine sıkı çalışıyoruz.” yorumunda bulundu. Buna ek olarak, yeni kuşak teknolojinin avantajından bütünüyle istifade edilerek, ileri teknoloji bir tecrübenin sunulacağının da kelamı verildi.

Ubisoft Dört Oyununu İptal Etti

Öte yandan, Ubisoft dört oyunun iptal edildiğini de duyurdu. Bunlardan ikisinin Splinter Cell VR ve Ghost Recon Frontline olup, başka ikisinin ismi verilmedi. Avatar: Frontiers of Pandora oyununun ertelenme münasebetinin bilakis, dört oyunun neden iptal edildiğine dair bir açıklama bulunmuyor.

Battle Royale odaklı Ghost Recon Frontline, geçtiğimiz yılın Ekim ayı içerisinde duyurulmuştu. Birinci kişi bakış açısından oynanacak ve geniş çaplı bir PvP tecrübesi sunacak olan oyun dörde dört Drakemoor haritasında geçecek ve Expedition ismi altında standart bir modu bulunacaktı. Oynanış kısmında yüz kadar oyuncunun üç kişilik ekiplere ayrılacak ve her bir kadroda da dinamik maksatlar verilecekti. Son maksat ise iniş noktasına çağırılmaya yetecek kadar istihbarat toplamak olacaktı. Ghost Recon Frontline ile ilgili daha fazla bilgiye bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu