Teknoloji

Yenilenmiş M3 Macbook Pro satışa sunuldu! Türkiye’ye gelir mi?

Apple, yenilenmiş M3 MacBook Pro modellerini ABD’de satışa sunmasıyla, Macbook tutkunları için heyecan verici bir fırsat doğdu. Ekim ayında duyurulan yeni M3 MacBook Pro modelleri artık Apple’ın yenilenmiş mağazasından satın alınabilecek.

Apple, Yenilenmiş Eser Mağazası’nda M3 Macbook Pro satacak

Bu yenilik, yalnızca M3 yonga setine sahip temel modellerle hudutlu değil; Apple birebir vakitte MacBook Pro’nun yüksek kaliteli versiyonlarını da yenilenmiş mağazasında sunuyor. Bu da müşterilere daha geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

M3 serisindeki yeni GPU, Dinamik Önbellekleme, ışın izleme üzere özellikler içeriyor ve en büyük grafik performansı sıçramasını sunuyor. Apple, M3 Pro’nun evvelki kuşak M2 muadiline göre %20 daha süratli olduğunu belirtiyor. Bu ortada, M3 Max, M2 Max’e nazaran 2 kat daha süratli. M3 Max ile Apple MacBook Pro artık 128 GB RAM’a kadar dayanak sağlayabiliyor.

Yeni Macbook’un fiyatı ne olacak?

Apple MMacbook Pro dahil olmak üzere Apple’ın yenilenmiş eserleri, titiz bir yenileme sürecinden geçerek sunuluyor ve orjinal aksesuarlarla birlikte bir yıllık sonlu garanti ile geliyor. Bu da haliyle, müşterilere emniyetli ve uygun fiyatlı bir seçenek sunuyor.

Fiyatlar sıfır modellere nazaran epey cazip: Örneğin, M3 yonga, 8GB RAM ve 512GB SSD ile donatılmış temel model için fiyatlar, sıfır fiyatın 240 dolar altında, yani 1359 dolar. M3 Pro ve M3 Max versiyonları içinse fiyatlar 1599 dolara kadar düşüyor.

Apple MacBook Pro’nun 14 inç ve 16 inç ekran seçenekleri mevcut ve her iki seçenek de yenilenmiş mağazada bulunabilir durumda. Ayrıyeten, müşteriler her iki renk seçeneğini de tercih edebilirler: gümüş ve uzay siyahı (veya uzay gri).

Şimdilik ABD’de satışa sunulan yenilenmiş eserler, son teknolojiyi daha uygun bir fiyata elde etmek isteyenler için eksiksiz bir seçenek oldu. Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu