Oyun

Yeni Redfall Oynanış Ayrıntıları Ortaya Çıktı

Bethesda tarafından yayınlanan yeni bir gönderi ile yeni Redfall oynanış detayları ortaya çıktı. Bu ayrıntılar, tek başımıza yahut kooperatif olarak oynamayı tercih ettiğimizde bizlere nelerin sunulacağı hakkında biraz daha bilgi sahibi olmamızı sağlıyor.

Önümüzdeki yıl içerisinde PC, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulması beklenen oyun için bildiğiniz üzere bu ay içerisinde kooperatif oynanış fragmanı yayınlanmıştı. Tercihen her birinin kendisine mahsus kişiliği ve yetenekleri olan karakterlerden birisini seçerek tek başımıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarımız ile oynayabileceğiz.

Yeni Redfall Oynanış Ayrıntıları Neler Sunuyor?

Bu hafta içerisinde Bethesda tarafından resmi internet sayfası üzerinden yapılan gönderi ile yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Verilen ayrıntılara bakılırsa, kooperatif oynayabilmek için mutlak suretle dört kişi bulmamız gerekmeyecek. O denli ki, duruma nazaran iki, üç yahut dört arkadaşımız ile sırt sırta verip oynayabileceğiz. Bunun yanı sıra, takımımızı farklı kişilik ve yetenek kombinasyonları ile oluşturabileceğiz. Yani rastgele bir kahır yaşamadan herkes tek bir karakteri seçebilme özgürlüğüne sahip olacak.

Öte yandan, oyunu tek başımıza oynamak istediğimiz vakit ise hakikaten tek başımıza olacağız. Bildiğiniz üzere piyasadaki kooperatif takviyeli oyunlarda, tek başımıza oynamayı tercih etsek dahi ekseriyetle yanımızda yapay zeka karakterleri oluyor. Redfall ise bizi vampir sürülerine karşı yalnız bırakacak ve tek tabanca ilerlemek durumunda olacağız.

Şimdilik net bir çıkış tarihi olmayan Redfall için, yalnızca 2023 yılının başları gösteriliyor. Bakalım bu hoş Arkane Studios oyunu ile ne vakit bulacağız? Gelişmeleri takipte olacağız.

Redfall Hakkında

Hikayeye nazaran Massachusetts eyaletindeki oyuna ismini veren ada kentinin, bilimsel araştırmanın karşıt gitmesi sonucu ortaya çıkan bir vampir lejyonu tarafından kuşatılması ve güneşin engellenip adanın dış dünyadan kopartılmasını husus alıyor. Hala evrimleşme basamağında olup kentin kökünü kurutma amacında olan bu lejyonlara karşı gayret edeceğimiz oyunda, kendi grubumuzu oluşturuyoruz.

Prey oyunundaki Talos I uzay istasyonunun ve Dishonored oyunundaki Dunwall kentinin kısım dizayncıları tarafından oluşturulmuş olan Redfall açık dünyasında, kent merkezinden ormanlara kadar tarikat üyelerinin dış karakolları ve doğaüstü psişik alanlarda çaba edecek ve gizemleri çözmeye çalışacağız.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu