Oyun

Yeni Apex Legends Dönemi Önümüzdeki Ay Başlayacak

Yeni Apex Legends sezonu, Ağustos ayı içerisinde başlayacak. Önümüzde yaklaşık iki haftalık bir mühlet var iken, yayınlanan fragman ile yeni dönemde takıma katılacak olan sıradaki Legend karakteri de sahneye çıktı. Ayrıntılar haberimizde.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Electronic Arts tarafından da yayınlanmış olan oynaması fiyatsız Apex Legends, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 2019 yılının Şubat ayında yayınlanmıştı. Geçtiğimiz yıl Switch kullanıcılarıyla da buluştuktan sonra, Mart ayında PlayStation 5 ve Xbox Series dayanağı kazanmış Mayıs ayında ise çapraz platform takviyesi ile Android ve iOS tabanlı aygıtlar için de yayınlanmıştı.

Battle Royale oyununun çıkışından bu yana, 10 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanan on üç dönem dahil yeni Battle Pass’lere bağlı olarak yirmi bir yeni Legend karakteri, yeni silahlar, yeni haritalar, yeni kozmetik mükafatlar, oyunculara PvE misyonlarında tek başlarına yahut grup halinde savaşabilecekleri yeni bir Quest sistemi ve daha pek çok şeyi oyuna dahil etmişti.

Yeni Apex Legends Dönemi Yakında Bizlerle

Bugün Electronic Arts ve Respawn Entertainment, Hunted ismi altındaki on dördüncü dönemi duyurdular. 9 Ağustos 2022 Salı günü başlayacak olan yeni dönem, Vantage ismiyle yeni bir Legend daha getirecek.

Keskin nişancı rolündeki bu karakterin nasıl göründüğünü ve yeteneklerinin bir kısmını, daha evvelce yaşanan sızıntı ile öğrenmiştik. Çabucak aşağıdan izleyebileceğiniz ve Survive ismi verilen yeni Stories from the Outlands serisi kısmı ile eş vakitli olarak paylaşılan ayrıntılara nazaran Vantage, Pagos gezegeninde işlemediği bir kabahatten ötürü mahpusa mahkum olan bir anneden dünyaya gelmiş ve vakitle sonuncu bir hayatta kalan olmuş. Kendisine eşlik eden Echo isimli kanatlı bir dostu ile düşman topraklarda yaşamak zorunda kalan yeni karakterimiz, keskin nişancı tüfeği kullanmada ustalaşmış.

Şu anda yeni dönem kapsamında ne üzere yeni içeriklerin oyuncuların beğenisine sunulacağı söylenmemiş olsa da, 28 Temmuz 2022 Perşembe günü TSİ 18:00 sıralarında yayınlanacak olan yeni fragman ile on dördüncü döneme dair merak edilen ayrıntılar ortaya çıkartılacakmış.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu