Oyun

Refund Me If You Can Oyunculara Meydan Okuyor

Refund Me If You Can oyunculara meydan okuyor. Şayet oyunu iki saatin altında bitirebilirseniz, Steam üzerinden iade hakkınız olacak. Hususa ait ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Steam mağazasının muhakkak iade şartları var. Bunlardan bir tanesi, oyunu en fazla iki saat oynamış olmanız yahut satın alımın üzerinden iki haftadan fazla geçmemiş olmalı. Ne var ki kimi kullanıcılar, aşikâr başlı oyunların oynanış müddetlerine baktıktan sonra, iki saat içinde bitirmeye ve paralarını geri almaya çalışıyorlar. Mağaza üzerinde buna uygun birçok oyunun bulunduğunu biliyoruz. 10.50 TL’ye satılan oyunun geliştiricisi Sungame Studio ise oyunu ile kullanıcılara meydan okuma kararı almış.

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulmuş olan oyunun sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Sarah isimli bir karakteri yönetiyor ve canavar tarafından kovalanır iken, bir yandan da labirent gibisi bir kanalizasyonda çıkış yolunuzu bulmaya çalışıyorsunuz.

Refund Me If You Can Geliştiricisi Meydan Okuyor

Stüdyonun söylediğine nazaran, iki saatte bitirebilmek rahatlıkla mümkün oluyor. Lakin işin esprisi şu ki, geri sayımın daha menüdeyken başladığı oyunda, yüzden fazla farklı yol olduğu için haliyle kaçış yolunu bulabilmeniz iki saatten biraz fazla sürebiliyor. Oynamaya başladığınızda, para iadesi istemeden evvel bitirmeyi kabul ediyorsunuz. Açılıştaki bilgilendirmede kısmın yaklaşık yedi dakika içerisinde bitirilebildiği söyleniyor. Lakin peşinizdeki yaratık ile bunun çok da kolay bir şey olmadığını net bir biçimde anlamış oluyorsunuz. Şayet denemeyi düşünüyorsanız, şimdiden kolay gelsin diyelim.

Refund Me If You Can Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: WIndows 10
  • İşlemci: 2.2 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 9800GTX / ATI Radeon HD 3xxx series
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu