Teknoloji

WhatsApp’ın iOS sürümünde olan özellik, Android’e geliyor!

WhatsApp, yediden yetmişe her kısımdan insanın günlük hayatında değerli bir modülü haline gelen olmazsa olmaz telefon uygulamalarından birisi. Daima olarak geliştirilmesiyle birlikte yeni özelliklerle donatılan uygulama, böylece irtibat kurmayı daha da kolaylaştırıyor. Son gelişmelere nazaran WhatsApp, Favori Bireyler özelliğine kavuşuyor. İşte yeniliğin detayları…

WhatsApp Favori Şahıslar özelliği nedir?

WhatsApp, son periyotlarda gelen talepler doğrultusunda değerli yenilikler üzerinde çalışıyor. Bu da kullanıcı tecrübesini bir oldukça artırıyor. Birebir vakitte yeni özellikler, kullanıcıların muhtaçlıklarını karşılıyor. Favori Kişiler de bu yeniliklerden biri olacak.

WhatsApp‘ın geçtiğimiz haftalarda iOS için yayınladığı beta (sürüm 24.310.70) güncellemesiyle birlikte Favori Kişiler özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Kelam konusu bu özellik, artık de Android kullanıcıları için sunulan 2.24.5.5 sürümlü beta güncellemesinde görüldü. Yani birtakım kullanıcılar ile test ediliyor.

Aktarılan bilgilere nazaran WhatsApp‘ın Favori Kişiler özelliği, seçtiğiniz kullanıcıların arama yapma kısmında daha üst sıralarda görünmesini sağlayacak. Bu da kişinin sohbetine daha süratli erişebilmenizi sağlayacak.

Şu anda test basamağında olan bu özelliğin herkese ne vakit sunulacağı ise bilinmiyor. Bu noktada iddialar, çok da uzun bir vakit kalmadığını gösteriyor. Yani şimdilik beklemekten öbür yapacak bir şey yok.

WhatsApp için kapalılık ile ilgili bir yenilik de geliyor. O denli ki yakın vakitte yayınlanacak güncellemeyle birlikte bir kullanıcı sizin profil fotoğrafınızı ekran imajı alarak kaydettiğinde bildirim alacaksınız. Bu özelliğin de ne vakit kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Yakın vakitte devreye alınması bekleniyor.

Peki siz bu bahis hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu