Oyun

Borderlands sinema uyarlamasından birinci fragman geldi!

Lionsgate’in Eli Roth tarafından yönetilen Borderlands sinema uyarlamasının merakla beklenen fragmanı nihayet geldi. Çarpıcı görselleri ve mizahıyla fragman, Marvel’ın Guardians of the Galaxy serisini bir oldukça anımsatıyor.

Borderlands sineması birinci fragmanı yayınlandı

Aynı isimli tanınan oyun serisinden uyarlanan Borderlands, Cate Blanchett tarafından canlandırılan uzaylı kanun kaçağı Lilith’in maceralarını husus alıyor. Ana gezegeni Pandora’ya dönen Lilith, keşfedilmemiş zenginlikler barındırdığı söylenen efsanevi bir kasayı ortaya çıkarma arayışına girer. Vazifesinde ona yardımcı olmak için, her biri kendine has marifetlere ve kişiliklere sahip olan bir Kasa Avcıları grubu kurar.

Lilith’e misyonunda paralı asker Roland (Kevin Hart), çılgın bilim adamı Dr. Tannis (Jamie Lee Curtis), ezer-geçer Tiny Tina (Ariana Greenblatt), Tiny Tina’nın infazcısı Krieg (Florian Munteanu) ve eksantrik robot Claptrap (Jack Black) katılıyor. Farklılıklarına karşın bu rengarenk grup, Pandora’nın kaosunun ortasında servet ve zafer aramaya kararlı bir takım olarak karşımıza çıkıyor.

Fragman, direktör Eli Roth’un Borderlands oyunlarının kendine has konturlu grafiklerini sinemaya yansıtma konusunda yeteneğini konuşturmuş ve izleyicileri mizah ve tehlikeyle dolu canlı ve kaotik bir dünyayla tanıştıracak. Esprili tek satırlık repliklerden patlayıcı aksiyon sahnelerine kadar, fragman sevilen oyun serisinin ruhuna sadık kalmış üzere görünüyor.

9 Ağustos’ta vizyona girecek olan Borderlands sinemasının fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce sinema hoş olacak mı? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu