Teknoloji

Western Digital’den Yeni Depolama Üniteleri Geliyor

Artan evrak boyutları karşısında, elbette kullanıcılar olarak sistemlerimizde daha büyük depolama alanlarına muhtaçlık duyuyoruz. Kelam konusu durumda tercih edilen markaların ortasında öncelikli tercihlerimiz ortasında yer alan markalardan birisi de elbette Western Digital oluyor. Merkezi California eyaletinde bulunan Western Digital’den yeni depolama birimleri geliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bu hafta içerisinde gerçekleştirilen What’s Next (Sırada Ne Var) başlıklı sunumda yapılan tanıtımda, özellikle bulut depolama için tasarlanmış olan 22TB CMR HDD ve 26TB SMR HDD’nin yanı sıra, Gen 4, NVMe SSD ve WD_Black SN850X NVMe SSD üniteleri görücüye çıktılar. Bunların dışında, içerik üreticiler için düşünülen SSD ekosistemi de duyuruldu.

Western Digital’den Yeni Depolama Üniteleri Detayları

Western Digital bugün, Ritz-Carlton San Francisco’da gerçekleşen ve dünyanın pek çok yerinden online olarak iştirak sağlanan What’s Next Western Digital etkinliğinde, dataların kullanımından yararlanarak datanın potansiyelini ortaya çıkarma misyonunu ayrıntılıca anlattı. Şirket başkanları tarafından yapılan bir dizi kıymetli konuşmada Western Digital ayrıyeten, hem kişisel hem kurumsal tarafta data kullanma tekniklerinden aldığı ilhamla, bir sonraki adımı belirlemek için HDD ve Flash dünyasında çığır açacak inovasyonları da açıkladı.

Yeni Eser Inovasyonları:

50 yılı aşkın müddettir bölüm başkanı teknolojiler tasarlayarak sahip olduğu uzmanlıkla Western Digital; bulut, kurumlar ve son tüketiciler için yeni flash ve HDD eserlerini tanıttı.

  • Bulut: Western Digital, bölümün birinci 22TB CMR ve 26TB SMR HDD’leri ve yeni yüksek kapasiteli PCIe Gen4 NVMe SSD ailesi de dahil olmak üzere, bulut müşterilerinin katmanlı depolama tahlillerini daha verimli halde tasarlamalarına ve altyapılarından daha fazla kıymet üreterek artan data hacimlerinin idaresini desteklemek üzere yeni, güçlü bilgi depolama tahlillerini pazara sundu.
  • Nasıl Çalışıyoruz? Yeni PCIe Gen4 Western Digital PC SN740 NVMe SSD, hibrit çalışma modelinin eşsiz muhtaçlıklarını karşılıyor ve ince, hafif, düşük güç tüketen bir dizaynda 5,150MB/s’ye varan sıralı okuma süratiyle bilgi süreç tecrübesini yükseltiyor.
  • Yaratıcılık: Western Digital, yeni SanDisk Professional PRO-BLADE Modüler SSD Ekosistemini tanıttı. Yüksek çözünürlüklü içeriği yakalama, aktarma ve müdafaa istikametinde giderek artan talepleri karşılamak için tasarlanan PRO-BLADE tahlilleri, profesyonellerin transferlerde vakitten tasarruf etmelerini, tıpkı kapasiteli tahlillerle paradan tasarruf etmelerinin yanı sıra, ekipmanlarının hem hacminin hem de yükünün azalmasını sağlıyor.
  • Oyun: Western Digital ödüllü WD_BLACK oyun portföyüne yaptığı iki eklemeyi duyurdu. Performans ve tarzı göz önünde bulundurularak tasarlanan yeni WD_BLACK SN850X NVMe SSD ve WD_BLACK P40 Game Drive SSD, oyunculara en uygununu yapmaları için onların oyun tecrübelerini yükseltmek üzere daha fazla seçenek sunuyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu