Spor

Volkan Demirel’den penaltı tepkisi!

Ziraat Türkiye Kupası son 16 cinsinde RAMS Başakşehir’e penaltı atışları sonucunda elenen Atakaş Hatayspor’un teknik yönetici Volkan Demirel, uzatmaların son dakikasında yaşanan konumun penaltı olduğunu söyledi.

Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda oynanan çabanın akabinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Demirel, iki grup oyuncularını da tebrik etti. Müsabakada oynamaları gerektiği üzere oynadıklarını tabir eden Demirel, uzatmaların son dakikasında yaşanan penaltı konumuna dikkati çekerek, şöyle konuştu:

“Uzatmaların son dakikasında bence penaltı olan bir durum vardı. Hem rakip ekip oyuncusunun beden lisanından hem de hakemin canlı oyundan gördüğü kadarıyla penaltıydı. Zira top yumuşadı. Televizyonda farklı göründü. Hakemin gördüğü karar bence doğruydu ancak VAR’daki karar gerçek değildi. Kaleci Deniz Dilmen’i de tebrik etmek istiyorum. Genç yaşına rağmen 3 penaltı kurtardı. Ulusal ekip ismine değerliydi. Kadrosuna çeşidi getirdi. Umarım Türk futbolu güzel bir oyuncu kazanmıştır.”

Transfer konusuna da değinen Volkan Demirel, görüşme yaptıkları futbolcular olduğunu belirterek, “İstediğimiz oyuncuları almak istiyoruz. Bütçe manasında kendimizi yormak istemiyoruz. Düşündüğümüz başımıza uygun oyuncuları getirirsek olur. Transfer yapmak için transfer yapmak istemiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Son olarak 1 yıl evvel yaşanan sarsıntılarla ilgili konuşan Demirel, kelamlarını şu formda tamamladı:

“1 yıllık süreç hoş bir süreç değildi lakin hayat devam ediyor. Hayata tutunmak zorundayız. Yaşananları her vakit hatırlayarak, anarak devam edeceğiz. İnşallah bu türlü acılar yaşamayız. Daima bir arada bu zorlukların üstesinden geleceğimizi düşünüyorum.”

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu