Teknoloji

Threads Uygulaması Yer İşaretleri Özelliği Alıyor

Instagram Lideri Adam Mosseri, Threads için kullanıcıların gönderileri kaydetmesine imkan tanıyacak bir yer işaretleri özelliğinin test edilmeye başlandığını duyurdu. Şirket, güncellemenin hudutlu bir test olarak başladığını fakat ağır halde talep edilen özelliğin sonunda hizmette kalıcı bir yere sahip olacağını söyledi.

Meta tarafından paylaşılan ekran imgelerine nazaran Threads’teki “Kaydet” düğmesi, özelliğin Instagram sürümüne çok benzeyecek. Kullanıcılar, yer işaretlerine eklenen gönderilere uygulamanın ayarlarındaki “Kaydet” kısmından erişebilecek.

Threads şu anda direkt iletileşme, arama filtreleme, listeler üzere birçok özellikten mahrum. Bu manada yer işaretleri de bir eksiği gidermiş olacak. Threads yakın vakitte aranabilir etiketleri kullanıma sundu fakat Meta şu ana kadar kronolojik arama yahut trend özellikleri eklemeye direndi. Mosseri, kronolojik aramanın spam gönderenler tarafından kolaylıkla oynanabileceğini söyledi lakin bu özelliğin dahili bir prototipi yakın vakitte tabiatta tespit edildi.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu