Oyun

Ücretsiz Silent Hill: The Short Message Bugün Yayınlanacak

State of Play yayını sırasında ücretsiz Silent Hill: The Short Message duyuruldu. Yakın bir zamanda PlayStation 5 üzerinde buluşacağımız oyun ile ilgili detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Konami Müjdeyi Verdi: Yeni Silent Hill Remake Oyunları Gelecek


Bildiğiniz gibi Silent Hill: The Short Message aslında uzun zamandır dillendiriliyordu. Ne var ki bugüne kadar sadece iddialar, sızıntılar ve söylentiler ile gündeme geliyordu. Bugün ise o oyun en sonunda State of Play yayınında duyuruldu. Hatta duyurulmakla kalmadı, ücretsiz Silent Hill: The Short Message PlayStation 5 için bugün itibarıyla yayınlanacak.

Geçtiğimiz aylarda sızdırılan hikayesine göre bir öğrenci olan Anita rolündeyiz. Sınıfındaki neredeyse hiçbir kimsenin göremediği Anita, birlikte büyüdüğü Maya ile sıkı dostlarmış. Ne var ki son birkaç yılda karakterimizin edindiği bileklerini kesmek ve internetteki şok edici şeylere bakmak gibi bazı nahoş huylar ikilinin arasına girmeye başlamış olsa da, Maya’nın muhtemel bir intihar ile ölü bulunmasının ardından olaylar garipleşmeye başlayacakmış.

Ölümünden sonra dahi sosyal medya paylaşımlarının devam etmesi üzerine, Anita olarak arkadaşımızın yaşamının sona erdiği terk edilmiş apartman kompleksine ve ölümünün etrafındaki gizemi aydınlatmaya çalışacağız.

Oldukça gizemli ve ilginç bir hikayesinin olduğunu söyleyebileceğimiz Silent Hill: The Short Message için fazla beklemeyecek olmamız ise iyi bir haber. Umarız fazla gecikmeden yayınlanır da oynamaya başlayabiliriz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu