Oyun

The Witcher Remake İçin Tartışma Yaratabilecek Karar!

Önümüzdeki yıllarda buluşacağımız iki The Witcher oyunu bizi bekliyor. Bunlardan bir tanesi, yeni üçlemeyi başlayacak oyun iken diğeri ise The Witcher Remake olacak. Bilhassa dizi uyarlaması ile de gündemden düşmeyen markanın yeni oyunları da elbette büyük bir merakla bekleniyor. Yakın bir zaman önce yaşanan yeni gelişme ise tartışma yaratabilecek gibi görünüyor.


İlginizi Çekebilir: CD Projekt RED The Witcher 4 İçin Beklenen Müjdeyi Sonunda Verdi!


The Witcher Remake, Dikkat Çeken Farklılıklar ile Gelecek

Geliştirici Rebel Wolves, yeniden yapım için önemli değişiklikler uygulanacağını söyledi. Buna göre, Üst Yönetici Jakub Robosz tarafından söylenene göre orijinal oyundaki modası geçmiş veya iyi hazırlanamamış sahnelerin yeniden yapımda çıkartılacak. Ayrıca birçok element de elden geçirilecek. Yani bu, karşımıza farklı, sadece görsel anlamda bir gelişimin olmadığı ve günümüz oyunculuğuna daha uygun bir The Witcher Remake ile çıkılacağını gösteriyor. Bununla birlikte, işe yaramasa da harika olan elementlerin de korunacağının sözünü verdi.

The Witcher 2: Assassins of Kings ve The Witcher 3: Wild Hunt oyunlarında çalışma fırsatı bulmuş olan Robosz, ilk oyunda çalışma fırsatı bulamamış olmasından dolayı canının sıkkın olduğunu ve bu vesile ile hak ettiği ikinci şansı vermeyi istediğini söylüyor.

Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olan yeniden yapımda görselliğin etkileyici bir seviyeye yükseltilecek iken, keşif anlamında da The Witcher 3: Wild Hunt ile eş değer bir özgürlüğün sunulacağı da söyleniyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu