Oyun

Bloodlines 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

Paradox Interactive ve The Chinese Room tarafından gerçekleştirilen sunum ile ilk Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oynanış videosu ortaya çıktı. Peki tatmin edici bir deneyim sunacak mı? İşte detaylar.


İlginizi Çekebilir: GTA Vice City Nextgen Edition Oynanış Videosu Yayınlandı


GDC 2019 etkinliğindeki duyurusunun ardından sıkıntılı bir süreç geçiren devam oyunu, artık o karanlık dönemi geride bıraktı ve İngiliz geliştirici ile emin adımlarla ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan videosu ile üç farklı oynanış stiline açık olacağı söylenen Bloodlines 2, şimdi de ilk oynanış videosu ile karşımıza çıktı.

Hemen aşağıdan göz atabileceğiniz ve yarım saat civarı bir uzunluğu olan video, oyunun erken safhasındaki bir görev ile başlıyor. Ana karakterimiz Phyre, terk edilmiş bir ambara giriyor. Hedefi ise elindeki gizemli işaret ile ilgili ipucu bulmak. Çatışma yönü ilk etapta gizlilik ile başlasa da, kısa sürede aksiyonun devreye girmesi ile esas eğlence başlıyor.

Videonun ilerleyen kısmında Phyre ile mahkemenin sır tutucusu Willem arasında geçen bir sohbet ekranımıza geliyor. Bu kısımda da diyalog seçimlerini görebiliyoruz. Paradox Interactive tarafından söylenene göre, yapacağımız seçimlerin dünyanın bize bakış açısına ve Seattle şehrinin sırlarını ortaya çıkartmaya etkisi olacakmış.

Bloodlines 2 Oynanış Videosu

Oyunda, aralarından seçim yapmamızın gerekeceği dört farklı klan olduğunu söyleyelim. Bunlar Brujah, Tremere, Banu Haqim ve Ventrue olarak sıralanıyorlar. Her birinin farklı oynanış tarzı, disiplini, keşif yöntemleri olacak. Brujah ile kaba kuvvete dayalı çatışmalara girebilecek iken, Banu Haqim ile casusluk yapabileceğiz. Ventrue sınıfını seçen oyuncular manipülasyon, Tremere sınıfı seçen oyuncular ise kan büyüsü yöntemlerine başvurabilecekler.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu