Oyun

The Quarry PlayStation TR Mağazasında Satıştan Kaldırıldı!

The Quarry PlayStation TR mağazasında süreksiz olarak satıştan kaldırıldı. Yaşanan bu sürpriz gelişmenin ne vakit eski haline döneceği belgisiz iken, bütün gözler PlayStation Türkiye cephesinde.

Supermassive Games stüdyosunun yayıncılığı 2K Games tarafından yapılan son oyunu The Quarry, 10 Haziran 2022 tarihinde satışa sunulmuştu. Bir küme genç gözetmenin dönemin son gününde yaşanan bir aksilik yüzünden kampta bir gece daha kalmaya karar vermeleri sonrasında yaşananların anlatıldığı oyun, uzun vakittir İngiliz stüdyonun duyurmasının beklendiği Until Dawn 2 havasını bir nevi vermesi ile oldukça beğenilmişti.

Seçimlerinizin büyük rol oynadığı ve buna bağlı olarak senaryonun gidişatının da değişmesiyle, her bir karakterin hayatta kalması yahut ölmesi sizin elinizde. Bu bağlamda, her kezi farklı bir bitiş ekranı ile de karşılaşıyorsunuz.

The Quarry PlayStation TR Mağazasından Satın Alınamıyor

Çıkışının üzerinden on gün kadar geçmiş olan oyun ile ilgili olarak ülkemizdeki PlayStation mağazasında enteresan bir gelişme yaşandı. O denli ki, buradan görebileceğiniz üzere oyunun satışı süreksiz olarak durduruldu. Şimdi PlayStation Türkiye tarafından duruma ait rastgele bir açıklama yapılmaz iken, şu anda yalnızca istek listesine alabilir durumda olduğunuz The Quarry için sayfaya yansıyan bilgi ise ‘Çıkış tarihi belirlenecektir.’den ibaret durumda.

Bakalım bu durum ne vakit çözülecek ve Supermassive Games oyunu ülkemizdeki PlayStation mağazasında ne vakit yine alınabilir hale gelecek? Gelişmeleri takipte olacağız. Pekala siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu durum neyden kaynaklı olabilir? Fikirlerinizi bizimle yorum kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu