Teknoloji

Amazon.com.tr’den Sevgililer Günü Kampanyası

14 Şubat Sevgiler Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte armağan seçme telaşının yaşandığı bu günlerde Amazon.com.tr, 14 Şubat tarihine kadar geçerli olacak kampanyasını başlattı.

Kitaptan elektroniğe, modadan spor eserlerine, konut aletlerinden şahsî bakıma kadar farklı kategoriden binlerce eseri cazip fiyatlarla bir ortaya getiren bu indirim periyodu, farklı bütçe ve zevklere sahip tüketiciler için eşsiz armağan alternatiflerini tüketicilerle buluşturacak.

Ayrıca tüketicilerin aradığı eserlere süratli bir halde ulaşmasına imkân tanıyan Amazon’un Sevgililer Günü Fırsatları sayfasına buradan ulaşarak dilediğiniz armağanın siparişini verebilirsiniz.

Amazon Prime üyeleri ise her kampanya devrinde olduğu üzere “Sevgililer Günü Fırsatları” boyunca da asgarî sepet meblağı olmaksızın geçerli alışverişlerinde, pazar günleri de dâhil, parasız ve süratli teslimat ayrıcalığından faydalanabilecekler. Ayrıyeten seçili kentlerdeki Prime üyeleri, “Randevulu Teslimat” ile siparişleri sırasında uygun saat ve tarihi seçerek, siparişlerini diledikleri vakit aralığında teslim alabilirler. Satın aldıkları eserlerin teslimatlarının, siparişi takip eden bir hafta boyunca kendileri için uygun bir vakit diliminde direkt adreslerine gerçekleştirilmesini de talep edebilecek. Amazon’da alışveriş ve cümbüşün en uygunlarını bir ortada sunan Prime hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve 30 günlük fiyatsız deneme sürenizi başlatmak için Prime Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu