Oyun

The Division Resurgence Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Ubisoft birinci The Division Resurgence oynanış görüntüsünün yayınladı. Üç dakikadan birazcık uzun olan görüntü sırasında, silah özelleştirmesinden vuruş mekaniklerine, harita sisteminden kentin genel manzarasına kadar birçok açıdan fikir sahibi olabiliyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz hafta içerisinde bir duyuru yapmış olan Ubisoft, her an her yerde The Division tecrübesi yaşayabilmemiz için hazırlanmakta olan The Division Resurgence ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi çıkış tarihi bulunmayan oyun, Android ve iOS tabanlı aygıtlar için geliştiriliyor. Tercihen alfa testine iştirakte buradan kayıt yaptırarak iştirakte bulunma bahtınızı deneyebilirsiniz.

The Division Resurgence Oynanış Görüntüsünü Kaçırmayın

Hikaye kapsamında gerçekleşen kilit olaylara farklı bir perspektiften bakmamızı sağlayacak olan yeni oyun için bugün birinci oynanış gösterimi yayınlandı. Çabucak aşağıdan göz atabileceğiniz, Topluluk Geliştiricisi ve Taşınabilir Sorumlusu James Berry’nin anlatımıyla iştirakte bulunduğu ve Base of Operations noktasında görüntüde, silah özelleştirmesi ve vuruş mekaniklerine yakından bakılıyor.

Söylenenlere nazaran, oynanış bütünüyle yeni bir öykü ve misyonların faaliyet alanı ile tekrar yaratılmış. Görüntü sırasında da taşınabilir aygıtlar için tekrar yaratılmış olan New York kentine birinci bakışımızı da atma fırsatı buluyoruz. Kentin devasa boyutta olduğu ve yeniden açık dünya oynanışın sunulduğu oyunda, birinci iki oyundakine benzeri bir harita sisteminin olduğunu görebiliyoruz.

Videonun ilerleyen kısımlarında, The Division Resurgence’ın yeni ihtisaslar getirdiğini ve içlerinden birinin maksatları ortaya çıkartan Vanguard olduğunu öğreniyoruz. Bir öteki ihtisas ise Demolitionist olacak. Üç dakikadan birazcık uzun olan görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Division Resurgence Hakkında

The Division Resurgence, The Division ve The Dvision 2 oyunlarından bağımsız, bütünüyle yeni ve kilit öykü olaylarına yeni bir bakış açısı sunacak olan bir PvE senaryo ile gelecek. Virüs salgının düzensizliğe neden olduğu ve hükümetin çöktüğü kriz sonrası Amerika topraklarına geri döneceğiz. Vazifemiz ise, bir SHD casusu olarak huzuru geri getirmek, sivilleri düşman topluluklara karşı korumak ve daha düzgün bir gelecek inşa etmelerine yardımcı etmek olacak.

Oynanış olarak taşınabilir aygıtlarda akıcı bir tecrübenin sunulabilmesi için, denetimlerin ve kullanıcı arayüzünün uygun hale getirileceği The Division Resurgence, eski oyunların modlarını da beraberinde getirecek. Tercihen tek başımıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarımız yahut başka oyuncular ile açık dünyayı keşfedebileceğiz. Bu süreçte de, kıssa vazifelerinden çeşitli etkinliklere birçok şey bizleri bekleyecek.

Ubisoft tarafından verilen öteki bilgilere nazaran, evvelki oyunlarda olduğu üzere işe fayda eşyaları toplayabilecek, üretim yapabilecek ve teçhizatımızı geliştirebileceğiz. Karakterimizi de özelleştirebilmemiz mümkün olacak. Ayrıyeten düzey atlayıp da yeteneklerimizi geliştirerek özel silahlar ve eşsiz teçhizatlar açabileceğiz. Farklı yetenekleri deneyebilmek ve en düzgün stratejiyi bulabilmek için istediğimiz anda ihtisas ve rol değişliği yapabileceğiz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu