Oyun

Neymar Jr PUBG: Battlegrounds Marka Elçisi Oldu

Ünlü Brezilyalı futbolcu Neymar Jr PUBG: Battlegrounds marka elçisi olarak karşımıza çıkacak. Krafton tarafından yapılan duyurulan mutabakatın ayrıntıları haberimizde.

2017 yılında PC için yayınlanan PlayerUnkown’s Battleground ya da bilinen ismiyle PUBG, fiyatlı olarak piyasaya sürülmüştü. Çıkış yapmasının çabucak akabinde Steam mağazasında rekor üstüne rekor kıran imal, 2018 yılının sonlarına gerçek konsol kullanıcılarının da beğenisine sunulmuştu.

Battle Royale cinsinin tanınan hale gelmesini sağlayan PUBG, fiyatsız olarak oynanabilen rakipleri gelen kadar piyasaya hükümran olmayı başarmıştı. Akabinde neredeyse her büyük oyun şirketi, kendi Battle Royale oyununu piyasaya sürerek oyunculara farklı alternatifler sunmak için yarışa girmişti.

Zaman içerisinde yayınlanan güncellemelerden sonuncusu ile yeni Deston haritasına kavuşmuş olan PUBG: Battlegrounds, artık de marka elçisi olarak Neymar Jr. ile mutabakata vardı. Ünlü Brezilyalı futbolcu, Bu yıl boyunca hem oyun içinde hem de oyun dışındaki aktifliklerin sunuculuğunu yapacak. Duyurunun ayrıntıları şöyle;

Neymar Jr PUBG: Battlegrounds Elçisi Olarak Karşımıza Çıkacak

Bu iş birliğinin bir modülü olarak Neymar Jr., beş yıl evvel; oyunun çıkışından bu yana daima olarak oynadığı PUBG: BATTLEGROUNDS’a olan tutkusunu resmi olarak kutlamak ismine, yıl boyunca çeşitli oyun içi ve oyun dışı etkinliklerinde yer alacak. Bu etkinliklerle ilgili ayrıntılar ilerleyen bir tarihte açıklanacak ve Neymar Jr. bu iş birliğini 14 Temmuz’da özel bir canlı yayınla başlatacak. Dünyanın dört bir yanından katılacak olan gruplar binlerce G-Coin kazanma talihi için Neymar Jr. ve – buna dahil olacak tanınan Güney Amerikalı içerik üreticileri Gaulês, Netenho, Sparkingg – grubuna karşı yarışacak. Neymar Jr.’ın resmi Facebook kanalında 14 Temmuz 09:00’dan (Pasifik Zamanı) itibaren Neymar Jr. ve arkadaşları, bir çorba parası kazanmaya çalışırken PUBG: BATTLEGROUNDS’un yeni çıkan Deston haritasını keşfediyor olacaklar.

Neymar Jr., “PUBG’ye katılmak mükemmel. Bu yeni projenin bir kesimi olmaktan gurur duyuyorum ve yeni haritada oynamak için sabırsızlanıyorum.” diyerek niyetlerini lisana getiriyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu