Oyun

TES V: Skyrim için Çok Oyunculu Mod Haftaya Geliyor!

Arkadaşlarınız ile bir ortaya gelip oynayabileceğimiz TES V: Skyrim için çok oyunculu mod yakın bir vakitte sonuncu sürümü ile yayınlanacak. Geliştirici takım tarafından yapılan açıklama ile çıkış tarihi sonunda netlik kazandı. Ayrıntılar haberimizde.

Mod üreticileri, tanınan oyunları kimi vakit daha keyifli hale getirecek ve kimi vakit da oyunda olmayan modları yayınlayarak bizlere sevdiğimiz oyunlarımız ile daha fazla vakit geçirmemizi sağlıyorlar. Doğal ki ortalarından anlamsız nedenler ile engellenenler olsa da, Bethesda modifikasyon üreticisi dostu bir tavır sergilediği için, ekstrem bir durum olmadığı sürece, rastgele bir engellemede bulunmuyor.

TES V: Skyrim için Çok Oyunculu Mod Yakında Bizlerle

Oldukça uzun bir müddettir geliştirilmekte olan ve Skyrim Together için bir devam niteliği taşıyan Skyrim Together Reborn da oyunun Special Edition versiyonu için 8 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanacak olan bir öbür mod olacak. Şayet arkadaşlarınız ile kooperatif çok oyunculu olarak oynamak istiyorsanız, mutlak suretle edinmenizi öneriyoruz.

Geliştirici grup tarafından söylenene nazaran, eski kod temeli üzerinde çalışmak için epey karışık olduğu için sıfırdan yine yazılmış. Haliyle Skyrim Together Reborn, evvelki moddan çok daha uygun olacakmış.

1.0 versiyonu ilerideki genişlemeler için bir temel niteliği taşıyacağı söylenen Skyrim Together Reborn, açık kaynak olarak karşımıza çıkacakmış. Bunun nedeni ise, geliştiricilerin mevcut tempoda çalışmaya devam edemiyor olmalarıymış. Öbür bir deyişle, hava durumu senkronizasyonu, ek teknik ve çökme sorunu çözümlemeleri, API (Uygulama Programlama Arayüzü) komutları ve dahası için özellikle yeni geliştiricilerin yardımları bekleniyor. Modun yayınlanacağı günü beklerken, tıpkı anda yirmi beş oyuncunun birlikte oyunu oynadığı görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu