Oyun

Terminator Call of Duty: Warzone İşbirliği Geliyor

Serinin yeni oyunları ve beraberinde fiyatsız Battle Royale oyunu, dönemlik olarak yeni içerikler almaya devam ediyor. Bugün prestijiyle da Call of Duty: Vanguard için Mercenaries of Fortune ismi altında dördüncü dönem başlamış olacak. Yeni bir Battle Pass, yeni operatörler, silahlar, kozmetik eşyalar, vampir görünümleri zırh ve öbür görsel destekler ile yeni dönem Terminator Call of Duty: Warzone işbirliğine de sahne olacakmış üzere görünüyor.

Bildiğiniz üzere geçmişte birkaç ünlü marka ile işbirliğine gitmiş olan Activison, oyunculara değişik tecrübeler yaşatmıştı. Bunların sonuncusu ile devasa yaratıklar Godzilla ve Kong ikilisinin Caldera haritasına ayak basmaları olmuştu. Görünüşe nazaran sırada, yaratıcısının James Cameron ve Gale Anne Hurd olduğu ünlü Terminator serisinin robotları var.

https://twitter.com/CallofDuty/status/1539284510381969408

Terminator Call of Duty: Warzone İşbirliği Tanıtıldı

Dün Call of Duty Twitter hesabı üzerinden Activision tarafından farklı bir paylaşımda bulunuldu. Üzerine 999,9 GOLD kazınmış altın külçelerinin tam ortasında üzerine SKYNET MIMETIC POLYALLOY kazınmış gümüş bir külçenin bulunduğu fotoğrafları ‘Bu istihbaratı olabildiğince çabuk alın… geri dönecekler’ ve ‘Bazı paralı askerler değişik bir ganimet ele geçirdiler. Kimi pahalı metaller karanlıkta daha fazla parlar. Kim teşhis edebilir?’ yorumları ile paylaştı.

Bu paylaşımlar haliyle T-800 ve T-1000 modellerinin Caldera adasına geleceğinin işareti oldu. Elbette Call of Duty: Vanguard oyununun çok oyunculu modlarında da ünlü sinema serisine ilişkin içerikler göreceğimize kuşku yok. Her ne kadar Amerika menşeli yayıncı net bir açıklama yapmamış olsa da, yeni dönemin ilerleyen vakitlerinde daha fazla bilgiyi bizlere sunacağının kelamını vermiş.

Muhtemelen bahsi geçen modellerin yanı sıra, vakit sonlu içerik paketleri de biz oyuncuların beğenisine sunulabilir. Bunun için elbette beklememiz ve yeni gelişmeleri takip etmemiz gerekecek.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu