Teknoloji

Teknoloji Devi HP Real Madrid’e Sponsor Oldu 

Real Madrid Futbol Kulübü Real Madrid’de düzenlenen ortak imza töreninde teknoloji devi HP markası ile sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu. HP, kulübün 121 yıllık tarihinde logosu Real Madrid kulübünün formasının kolunda yer alan ilk marka olacak.

Marka ile yapılan bu işbirliğinde, kulüp alanlarının dijital dönüşümünü hızlandırmayı ve Real Madrid taraftar deneyimini, kulüp operasyonları ve yüz yüze deneyimler de dahil olmak üzere daha yüksek bir seviyeye taşımak amaçlanıyor.

HP ve Real Madrid’den Dijital Eşitliği Hızlandıran Girişimler

HP Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Direktörü Lucio, “HP ve Real Madrid taraftarları memnun etme, olağanüstü performans sağlama ve topluluklar üzerinde olumlu bir etki yaratma konusunda ortak bir tutkuya sahip iki ikonik küresel marka” diyerek sözlerine şunları ekledi: “Real Madrid ile ortaklık yapmaktan onur duyuyoruz ve paylaştığımız toplulukları güçlendirirken taraftarlar için harika yeni deneyimler yaratmak üzere HP’nin teknolojisinin ve markasının gücünden yararlanmak için birçok heyecan verici fırsat görüyoruz.”

İmza törenine Real Madrid Başkanı Florentino Pérez, HP’den Lucio, Real Madrid A takım antrenörü Carlo Ancelotti ve futbol takımlarının kaptanları da dahil olmak üzere her iki kuruluştan temsilciler katıldı. Real Madrid oyuncuları yeni sponsorlu formalarını ilk kez Atlético de Madrid maçında giyecekler. HP, dünya çapında milyonlarca insan için dijital eşitliği hızlandıran girişimler için çabalarken, Real Madrid daha kapsayıcı bir spor topluluğu yaratmak için uğraş veriyor.

Kaynak: İndir

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu