Oyun

PUBG: Battlegrounds 19.1 Güncellemesi Geliyor

PUBG: Battlegrounds 19.1 güncellemesi, önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak. Yeni eşyaların dahil olacağı güncellemenin ayrıntıları haberimizde sizi bekliyor.

Krafton tarafından yapılan duyuru ile yeni PUBG: Battlegrounds güncellemesi, PC kullanıcıları için 10 Ağustos 2022 ve konsol kullanıcıları için de 18 Ağustos 2022 tarihinde indirilebilir olacak. MP9, Katlı Kalkan, Mavi Çip Dedektörü ve Pillar Güvenlik Aracı’nın yanı sıra, Haven haritası da Assassin’s Creed serisi ile işbirliği için rotasyona dönecek. Yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

PUBG: Battlegrounds 19.1 Güncellemesi Detayları

KRAFTON, Inc. bugün PUBG: BATTLEGROUNDS oyuncularına sıradaki kapsamlı içerik güncellemesini açıkladı: Güncelleme 19.1. Güncelleme, PC sunucularında 10 Ağustos’ta ve konsollarda 18 Ağustos’ta yayına gireceği vakit, oyuncular yeni MP9 silahını görebilecekler, Pillar Güvenlik Aracı’nda sirenleri açıp yola koyulabilecekler ve Mavi Çip Dedektörü taktiğini kullanarak düşmanları tarayabilecekler. Oyuncular ayrıyeten yepisyeni Katlı Kalkan özelliğine erişim sağlayacaklar ve bu sefer tanınan Assassin’s Creed serisinden tanınan düşmanlarla yüzleşmek için bir defa daha Haven haritasına iniş yapma imkanına sahip olacaklar.

Abstergo Industries Haven’ı Ele Geçiriyor!

Oyuncular PUBG: BATTLEGROUNDS ve Assassin’s Creed ortasında devam eden iş birliğinin bir modülü olarak 16. dönemden bu yana birinci sefer yine sunulan Haven haritasında çeşitli içerik temalı kaynakları ve donanımları keşfedebilecekler. Abstergo Industries, kapalı bir Animus makinesi ve binanın çatısına stratejik bir halde yerleştirilmiş “Leap of Faith” çıkıntıları ile donatılmış; haritanın değerli binalarından birini devralıyor. Bununla bir arada bu iş birliği, oyunculara oynanış mühletince yeni kostümler, çanta kaplamaları, paraşüt kaplamaları, tabir ve daha fazlasını içeren dönem temalı kozmetik mükafatlar kazanma talihi sunuyor.

Aşağıda Güncelleme 19.1 ile ilgili çok yakında gelecek içeriğin ayrıntılı bir özetini görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen tam yama notlarını BURADAN inceleyin. Yeni içeriğe evvelden göz atmak isteyen oyuncular bugün test sunucusuna giriş yapabilirler.

Yeni Eşyalar

  • MP9: Deston haritasında bulunan MP9, yaygın olarak bulunan ve pratik 9mm cephaneyi kullanan birinci tam otomatik SMG’dir ve P90 üzere silahları seven ama daha fazla cephane ile daha ulaşılabilir bir silah isteyen oyuncular için bir seçenektir. P90’dan biraz daha düşük tesirli menzili, atış suratı ve hasarı olmasına karşın, P90’ın oynanış usulüne misal daha fazla seçenek isteyen oyuncular için harika bir alternatiftir.
  • Katlı Kalkan: Uygun bir muhafaza olmadan düşmanlarla karşılaşmak, BATTLEGROUNDS oyuncuları için yıllardır külfetli bir durumdu, bu sebeple 19.1’de bu tıp problemleri hafifletmeye yardımcı olacak yeni bir eşya geliyor. Oyuncuların rastgele bir haritada bulabileceği Katlı Kalkan, oyuncuların kolay kolay taşınabilen, kurulabilen ve boş vakitlerinizde saklanabilen taşınabilir bir siperi taşımasına imkan tanıyor ve düşmanlarınızın 1500 hp’lik gücü olan koruyucuyu sizi vurmadan evvel aşması gerekiyor.
  • Mavi Çip Dedektörü: Bu yeni Taktiksel Teçhizat, oyuncuların birincil silah yuvasını kullanır ve onların 100m yarıçapındaki düşmanları taramalarına fırsat verir. En yakın 12 düşman harita üzerinde noktalar olarak görüntülenecek, her ekran yenilemesiyle güncellenecek ve düşman hareketini algıladığında yalnızca kullanıcının duyabileceği sesleri çıkaracak. Mavi çip dedektörü, yükseklik farklarını bile tespit ederek, takipte olunan gayenin altlarında yahut üstünde bulunup bulunmadığını oyunculara bildirebilir.
  • Yeni Araç – Pillar Güvenlik Aracı: Azamî 130km/s (veya yaklaşık 81mph) sürate ve denetim edilebilir monte ışıklara ve sirenlere sahip bu yeni araç, oyuncuların Deston haritasında oynarken sinemalardaki üzere süratli tempolu kovalamaca sahnelerini tekrar yaratmasına fırsat sunar. Bununla bir arada aracın bagajında yüksek kaliteli ekipman olabilir, bu sebeple yakınlarda bir Pillar Güvenlik Aracı görürseniz, bonusu almayı es geçmeyin.

Yukarıdakilere ek olarak Güncelleme 19.1 ayrıyeten oyunculara Sanhok’ta eşya belirme sıklığına düzenlemeler, botların sudan karaya geçerken yanılgı düzeltmeleri, temel ve yapay zeka idman iyileştirmeleri ve yeni dereceli dönem 19 ve Survivor Pass sunuyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu