Oyun

Prime Gaming Temmuz 2022 Oyunları Açıklandı

Amazon tarafından gerçekleştirilen resmi duyuru ile Prime Gaming Temmuz 2022 oyunları ortaya çıktı. Halihazırda Mass Effect Legendary Edition, Need for Speed Heat ve Star Wars Jedi Knight dahil onlarca oyunu aboneliğiniz kapsamında indirebiliyor iken, bu ay için dört oyuna daha erişim sağlayabileceksiniz. Ayrıntılar haberimizde.

Amazon Prime, Temmuz ayında üyelerine 30’dan fazla fiyatsız oyun sunacak. Prime üyeleri, ödüllü Mass Effect üçlemesini içeren Mass Effect Legendary Edition’ın yanı sıra GRID Legends, Need for Speed Heat, Star Wars Jedi Knight – Jedi Academy, Star Wars Jedi Knight II – Jedi Outcast ve Star Wars Republic Commando üzere birçok oyuna fiyatsız sahibi olacak.

Halihazırda Prime üyeleri, Prime Gaming’den 25’ten fazla bağımsız oyunu da anında fiyatsız olarak yükleyebiliyor. Bu oyunlar içerisinde Death Squared, Fatal Fury Special, Giana Sisters: Twisted Dreams, Gone Viral, HUE, Metal Slug 2, Pumped BMX Pro, Samurai Shodown II, The Darkside Detective ve The King of Fighters 2002 üzere eski tanınan oyunlar ve birinci sefer yayınlanan tanınan oyunlar da yer alıyor.

Tüm bunların yanı sıra Amazon’un Crown Kanalı, 9 Temmuz’da Twitch.tv/Crown’da canlı olarak Ultimate Crown ismi altında bir savaş oyununa da konut sahipliği yapacak. Bu savaşta MrBeast ve Ninja, 2022 Ultimate Crown Şampiyonu kemerinin yeni sahibi olmak için League of Legends’da kıyasıya bir gayret verecek.

Amazon Prime üyeleri; aylık yalnızca 7,90 TL karşılığında, Prime Gaming ile fiyatsız oyunlara ve oyun içi içeriklere sahip olmanın yanı sıra en tanınan markaların eserlerine günlük özel fırsatlara erişim, Prime Day’de özel fırsatlar ve indirimler, Prime Görüntü ile ödüllü sinemalara ve TV kısımlarına sınırsız erişim üzere birçok avantajdan da faydalanabiliyor. Prime Gaming kapsamında üyelere süresiz sahip olabilecekleri fiyatsız oyunların yanı sıra tanınan oyunlarda kullanabilecekleri düzey atlatma, kıyafet ve kaplama üzere karakter yükseltmeleri ve Twitch üzerinden diledikleri bir yayıncının kanalına 30 gün boyunca fiyatsız abonelik üzere ayrıcalıklar da sunuluyor.

Prime Gaming Temmuz 2022 Oyunları Detayları

Temmuz ayının başka fiyatsız oyunları:

Prime Gaming, oyun severlere 1 Temmuz’dan itibaren dört fiyatsız oyun daha sunuyor. Bu ayın fiyatsız oyunları, oyuncuları Maniac Mansion’ın gizemlerini çözerken ve Suzerain’de kendi siyasi kampanyalarını geliştirirken beyin güçlerini test etmeye de zorluyor.

Maniac Mansion – Çabuk edin! Dr. Fred, Sandy’yi kaçırdı ve onun beyni üzerinde deneyler yapmaya başlamak üzere! Sandy beynini Dr. Fred’e bağışlamadan evvel onu kurtarmak için yarışan Dave ve arkadaşlarını takip edin ve Maniac Mansion’ın birçok gizemini çözmek için kendi beyninizi test edin!

Suzerain – Yaklaşmakta olan bir savaş, kökleşmiş yolsuzluk, ekonomik kriz ve ıslahat ortamında Sordland ulusunu direktörüz gereken bu metin tabanlı RPG’de Lider Rayne rolünü üstleneceksiniz.

Fishing: North Atlantic – Okyanus ömrünün engin çeşitliliğini hayranlıkla deneyimleyeceğiniz bu oyunda Kanada’nın Nova Scotia bölgesinin görkemli dünyasını keşfe çıkacaksınız. Balıkçı mesleğinizde ilerlerken ve Kuzey Atlantik’i keşfederken geliştirebileceğiniz balıkçı tekneleri ve çeşitli olta ekipleriyle okyanusta altın aramaya hazır mısınız?

Fell Seal: Arbiter’s Mark – Tam teşekküllü bir RPG kıssasını ortaya çıkarabileceğiniz bu oyunda, kendi kümenizi denetim ederken karakterlerinizi geniş bir sınıf ve yetenek yelpazesine nazaran özelleştirebilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu