Oyun

Phil Spencer God of War Ragnarök için Sabırsızlanıyormuş

SIE Santa Monica Studio tarafından geliştirilmekte olan oyun, bu yılın en çok beklenen oyunları ortasında yer alıyor. Bekleyenlerin ortasında, oyun dalının en değerli isimlerinden birisi de yer alıyor. Xbox işvereni Phil Spencer God of War Ragnarök için sabırsızlıkla bekleyişteymiş. Ayrıntılar haberimizde.

Nors mitolojisinin kapanış perdesi olacak God of War Ragnarök, 9 Kasım 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için özel olarak için satışa sunulacak. Dünyayı sona erdirecek olan savaş kapıdayken, Kratos ve Atreus olarak dokuz diyarı dolaşarak aradığımız karşılıkları bulmaya çalışacağımız macera boyunca tehlikeli düşmanlar ve İskandinav rableri ile uğraş edeceğiz.

Bir müddettir hakkında çeşitli söylentilerden ve bunlara karşılık Cory Barlog tarafından Twitter üzerinden yapılan teskin edici açıklamalarından öteki bir şey duymadığımız God of War Ragnarök, büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. Bekleyenlerin ortasında, işveren kimliğiyle olduğu kadar oyuncu kimliğiyle de gündemde olan Phil Spencer da yer alıyor.

Phil Spencer God of War Ragnarök için Bekleyişe Geçmiş

Bildiğiniz üzere gerek PlayStation gerekse de Xbox toplumsal medya hesaplarında çeşitli anketler yapılıyor ve oyunculara genel olarak en sevdikleri oyun, en sevdikleri oyun karakteri ve satın aldıkları birinci konsol üzere sorular soruluyor. Daha sonradan verilen yanıtlar ortasından seçilenler de kıssa kısmında paylaşılıyor.

Yakın bir vakit evvel Xbox Twitter hesabı üzerinden de bu anketlerin bir yenisi başlatılmıştı. Birinci ve son oynanan oyun, favori oyun, en fazla oynanan oyun ve oynamak istenen bir sonraki oyun üzere soruların yer aldığı ankete, Phil Spencer da katıldı. Xbox işvereninin ‘oynamak istenen bir sonraki oyun’ için verdiği karşılık ise bir epey dikkat alımlı: God of War Ragnarök.

Verilen başka karşılıklara nazaran, Spencer’ın son oynadığı oyun Road 96, favori oyunu Robotron: 2084 ve şu sıralar en çok oynadığı oyun da Forza Horizon 5 – Hot Wheels’miş. Ayrıyeten mağaradan çıkacak olan birine göstereceği birinci oyunun da Lumines olduğunu belirtmiş.

God of War: Ragnarök oyununu halihazırda PlayStation mağazası üzerinden ön-sipariş ile satın alabiliyorsunuz. Standart PlayStation 4 sürümü 599 TL, PlayStation 5 sürümü 699 TL ve dijital Deluxe sürüm ise 789 TL. Deluxe sürümün içeriğinde her iki konsol versiyonu da bulunuyor iken, ayrıyeten Karavadi zırhına, kıyafetine, balta sapına ve kılıç kabzalarına, dijital sanat kitabına, oyun müziklerine ve profil resmi setine de sahip olabiliyorsunuz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu