Teknoloji

OnePlus Watch 2’nin manzarası yayınlandı!

OnePlus, piyasaya sürmeye hazırlandığı Watch 2 akıllı saati için yeni bir manzara paylaştı. ”Doğruyu yapmanın tam zamanı” sloganıyla sunulan fotoğraf, saatin yuvarlak bir ekrana ve çerçeveye sahip olacağını doğruluyor.

Fakat merakla beklenen çıkış tarihi hakkında tekrar bir bilgi verilmedi. Birinci akıllı saatini yaklaşık 3 yıl evvel kullanıcılarla buluşturan OnePlus, bu saatin epey olumsuz tenkitler almasının akabinde Watch 2 ile birlikte yeni bir sayfa açmak istiyor. İşte tüm detaylar…

OnePlus Watch 2 yakında kullanıcılarla buluşacak!

Yayınlanan imaja nazaran saatin fizikî bir tuşa sahip olacağı da katılaşmış üzere görünüyor. Ayrıyeten aygıtın şirketin birinci akıllı telefon işletim sistemi olan WearOS ile birlikte geleceğini de biliyoruz. Bir evvelki aygıt ise RTOS ismi verilen bir işletim sistemiyle sunulmuştu.

Daha evvel Pixel Watch 2’de gördüğümüz Snapdragon W5 G1 işlemciyle gelmesi beklenen akıllı saat, OnePlus fanları ortasında şimdiden büyük bir heyecan yaratmış durumda. 1.43 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekrana sahip olacağı tez edilen aygıt, 32 GB büyüklüğünde bir hafızaya sahip olacak. Bu hafıza birinci bakışta hayli az üzere görünse de, bir akıllı telefon için olağan bir büyüklük olduğunu söyleyebiliriz.

Teknoloji devlerine baş tutmasıyla bilinen OnePlus, geçtiğimiz günlerde de OnePlus 12R isimli akıllı telefonuyla gündeme gelmişti. Firmanın önümüzdeki periyotta bizler için ne yenilikler yapacağını daima birlikte göreceğiz. Lakin kullanıcıların bu yeniliklerden yarar sağlamasını temenni ediyoruz.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce OnePlus bizlere ne üzere yenilikler sunacak? Karşılıklarınızı aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle basitçe paylaşabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok bedelli.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu