Oyun

Nacon Connect 2024 İçin Tarih Verildi! Yeni Terminator Oyunu Tanıtılabilir

Fransa merkezli oyun geliştiricisi ve yayıncısı Nacon birebir vakitte oyun aksesuarları da satıyor. Şirket son devirde Teyon’un geliştirdiği Robocop: Rogue City‘yi yayınlayarak 2023 yılında dikkatleri üzerine çekmişti. Artık ise şirket, Nacon Connect 2024 aktifliği için tarih verdi.

Nacon resmi X hesabı aracılığıyla 2024 oyun ve aksesuar serisiyle ilgili yeni detayları açıklayacağı yeni bir çevrimiçi aktifliği duyurdu. Aktiflik, 29 Şubat TSİ 21:00’da başlayacak ve Nacon YouTube kanalının yanı sıra Twitch kanalında da gösterilecek.

Duyurudaki kısa tanıtım görüntüsüne nazaran sonunda Nacon’un yakında çıkacak olan Terminator oyunu hakkında birtakım yeni detaylar elde edeceğiz. Böylelikle yayıncı Robocop’un akabinde 80’lerin klasik bilim kurgu sineması serisine dayanan öteki bir oyun daha yayınlamış olacak.

Oyun birinci olarak Temmuz 2022’de kısa bir fragmanla duyurulmuştu. Şu anda bu Terminator oyunu hakkında bildiğimiz tek şey onun hayatta kalma oyunu tipinde olduğu ve Nacon Studio Milan tarafından geliştirildiği.

Etkinlik sırasında gösterilebilecek öteki oyunları ortasında bisiklet yarışı simülasyonu Tour de France 2024, fantastik RPG’nin devamı olan GreedFall 2: The Dying World, üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu Hell is Us ve daha fazlası yer alıyor. Nacon ayrıyeten, Connect aktifliği sırasında da “birkaç sürpriz” bekleyebileceğimizi söylüyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu