Teknoloji

Honor of Kings, 21 Şubat’ta Ülkemize Geliyor

Level Infinite ve TiMi Studio Group, Honor of Kings’in Türkiye’de resmî olarak 21 Şubat tarihinde, Android ve iOS cihazlarda çıkacağını duyurdu.Bir mobil MOBA oyunu olan Honor of Kings, ilk olarak Kasım 2015’te oyuncularla buluştu ve kısa sürede kendi türünde dünyanın en çok oynanan oyunu olarak kabul edildi.

Oyunun Türkiye’de piyasa sürüleceği Şubat 2024 tarihi itibarıyla da Honor of Kings, sert mücadelelerle dolu takım savaşları ve renkli kahraman kadrosuyla yeni bir hayran kitlesini de etkilemeyi hedefliyor.

1 milyondan fazla oyuncu Honor of Kings’e ön kayıt oldu

Oyunun resmi çıkışına kadar devam edecek olan ön kayıt programına Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ve Güney Asya bölgelerinden 1 milyondan fazla oyuncu kayıt oldu. Ön kayıt sürecine dahil olan oyuncular, belirli kilometre taşlarına ulaştıklarında ise şu ödülleri kazanacaklar:

  • Oyunun sembolik kahramanlarından biri olan Ying
  • Ying’in Kızıl Püskül kostümü
  • 500 Elmas
  • 2000 Arcana Parçası
  • 5000 oyun içi para
  • Sınırlı bir süre için tüm kahramanların ücretsiz deneme sürümü

Geliştirici ekip, Honor of Kings’in piyasaya sunulduğu tarihten itibaren oynanışı devamlı geliştirmeyi hedefledi. Bu kapsamda 8 yıl boyunca yapılan milyarlarca maçtan elde edilen deneyimleri değerlendiren ekip, takım hızı ve stratejisini dengeleyen bir oyun sunmayı hedefliyor.

Türkçe dil desteği mevcut

Honor of Kings ekibi, Türkiye’den ön kayıt yaptıran oyunculara düzgün ve istikrarlı bir oyun deneyimi sunmak için bölgesel sunucuları devreye almanın yanı sıra Türkçe oyun içi metinler ve seslendirme de sunuyor.

300.000 dolar ödül havuzlu turnuva

Türkiye, Brezilya, MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) ve CIS (Bağımsız Devletler Topluluğu) bölgelerinden sekiz takımın seriye devam etme şansı için kafa kafaya mücadele edeceği bir etkinlik olan Intercontinental Invitational’ın ödül havuzu da 300.000 dolar olarak açıklandı. Turnuva Mart ayında İstanbul’da düzenlenecek.

Bol heyecan ve çeşitli ödüllerle geçecek sezonun sonu ise dünyanın dört bir yanından gelecek takımların global şampiyon olmak için yarışacağı Honor of Kings Championship Invitational ile sona erecek.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu