Oyun

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (7 Temmuz)

Temmuz ayının birinci haftasında, aboneler ile buluşturulan haftanın yeni GeForce Now oyunları ortaya çıktı. Geçtiğimiz Perşembe günü yapılan duyuru kapsamında, bu hafta dört yeni oyun bizleri bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

NVIDIA tarafından yapılan açıklamada belirtilen dört oyundan Arma Reforger dahil üçü Steam mağazasında, geriye kalan biri ise Epic Games mağazasında bulunuyor. Resmi açıklama şöyle;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Açıklandı

Bu Perşembe gününün birinci haberi, GeForce NOW’a eklenen dört yeni oyunun ve GeForce NOW kalitesi ile oynayabileceğiniz 1.300’den fazla oyun seçeneğinin GeForce NOW kütüphanesinde bulunduğunun duyurulması oluyor. Nerede olduğunuz fark etmeksizin GeForce NOW size en uygun oyun hizmetini sunmaya devam ediyor.

GeForce NOW’da tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz birçok oyun bulunuyor. Genshin Impact ve Lost Ark üzere aksiyon rol yapma oyunlarını (RPG), Life is Strange: True Colors üzere öykü odaklı destan oyunlarını yahut NASCAR 21: Ignition üzere yüksek tempolu aksiyon oyunlarını ve daha fazlasını deneyimleyebilir ve yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Öte yandan, GeForce NOW Powered by GAME+ dünyası bir sonraki maceranızı basitçe bulmanıza da imkan sunuyor. Arama çubuğunu kullanarak istenilen oyunlara yahut oyun çeşitlerine süratlice ulaşabiliyor.

Oyunların GeForce takviyeli sunuculardan oynanması; Mac, taşınabilir, Chromebook aygıtlar başta olmak üzere çok sayıda farklı aygıtta oyun temposunun devam etmesini sağlıyor.

Bu haftanın oyunları:

  • Matchpoint – Tennis Championships (7 Temmuz’da Steam’de Yeni Sürüm)
  • Starship Troopers – Terran Command (7 Temmuz’da Epic Game Store’da Yeni Sürüm)
  • Sword and Fairy Inn 2 (8 Temmuz’da Stream’de Yeni Sürüm)
  • Arma Reforger (Steam)

Ayrıca, rFactor 2’nin GeForce NOW’a geleceği de açıklandı.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu