Oyun

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (23 Haziran)

Ekran kartı üreticisi NVIDIA, bulut oyun servisi abonelerine haftalık olarak yeni oyunlar sunmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere geçmişte birçok kaliteli AAA oyun kütüphaneye eklenmişti. Bakalım haftanın yeni GeForce Now oyunları hangileri olacak? Ayrıntılar için haberimize göz atabilirsiniz.

Yeni yapılan açıklamaya nazaran, yakın bir vakitte Epic Games Store üzerinden fiyatsız olarak dağıtılacak olan Car Mechanic Simulator 2018 de yer alır iken, Genshin Impact ve King Arthur: Knight’s Tale üzere kaliteli bir oyun da karşımıza çıkıyor. Ayrıyeten bu yıl çıkacak olan A Plague Tale: Requiem oyununun da DLSS ve Işın İzleme teknolojisini destekleyeceği onaylandı. Açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Belirli Oldu

Bu Perşembe günü, GeForce NOW’a Genshin Impact ve Epic Games Store’un haftanın fiyatsız oyunu Car Mechanic Simulator 2018’in da dahil olduğu 8 yeni oyun geliyor.

Gündüz Mac Kullanıcısı, Gece Oyuncu

GeForce NOW, neredeyse tüm Mac’leri üst seviye bir PC oyun bilgisayarına dönüştürerek oyunları en üst kalitede sunuyor ve imgeyi kesintisiz biçimde Macbook Pro, Macbook Air, iMac ve Mac Mini’lere aktarıyor. Böylelikle GeForce NOW’la, başka bir bilgisayar sahibi olmaya gerek kalmadan oyunların gerçek PC sürümleri oynanabiliyor.

A Plague Tale: Requiem En Âlâ Oyun Tecrübesine Kavuşuyor

A Plague Tale: Requiem oyununa NVIDIA DLSS ve Ray Tracing teknolojileri geliyor. Böylelikle oyunun hayranları, en yüksek seviyede performans, en akıcı oyun ve en üst düzey A Plague Tale: Requiem tecrübesine kavuşacaklar. NVIDIA DLSS, üstün çözünürlük standardını belirlemeye devam ediyor. DLSS, NVIDIA’nın imaj kalitesinden ödün vermeden performansı artıran, otoriteler tarafından beğenilen AI (Yapay Zekâ) takviyeli teknolojisidir. NVIDIA DLSS, performansını 3 kata kadar hızlandırdığı 180’den fazla oyunda kullanılıyor.

Genshin Impact’a Başlama Zamanı

Bu hafta, Genshin Impact GeForce NOW’a gelişinin yanı sıra beraberinde sürpriz mükafatlar de getiriyor. GeForce NOW üyeleri Tevyat’ın sürükleyici dünyasına seyahate çıkarken çeşitli eserler satın almak için 10.000 Mora, silahlarını geliştirmek için beş Fine Enhancement Ores, yakıt için üç Squirrel Fish ve üç Northern Apple Stews ve karakteri düzey atlatmak için on Adventurer’s Experience ödül alacaklar.

GeForce NOW’da üyelik mükafatlarını almak için; GeForce NOW Powered by GAME+ üzerinden NVIDIA hesabında oturum açıldıktan sonra başlıktan “GeForce NOW” öğesi seçilmeli, akabinde “Ödüller” seçeneğine gidilmeli ve “Ödül Ayarlarını Güncelle” düğmesi tıklanmalıdır. Özel teklifleri ve oyun içi armağanları almaya başlamak için açılan diyalog penceresindeki kutu işaretlenmelidir.

GeForce NOW’a bu hafta gelen sekiz yeni oyunun listesi:

  • Car Mechanic Simulator 2018 (23-30 Haziran ortasında Epic Games Store,’da Ücretsiz)
  • Airborne Kingdom (Steam)
  • Fishing: North Atlantic (Steam)
  • Genshin Impact (Native Launcher)
  • Immortal Life (Steam)
  • King Arthur: Knight’s Tale (Steam)
  • SimAirport (Steam)
  • Skeleton Crew (Steam)

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu