Oyun

God of War Ragnarök Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Uzun vakittir beklediğimiz haberi aldık, sevgili Turuncu Levye takipçilerimiz. God of War Ragnarök çıkış tarihi yeni bir fragman ile resmen duyuruldu. Pekala yeni oyun ne vakit çıkacak? Ayrıntılar haberimizde.

God of War Ragnarök Çıkış Tarihi Resmiyet Kazandı

2020 yılının Eylül ayı içerisinde duyurulmuş olan devam oyunu, bu vakte kadar çok sık bir formda karşımıza çıkmıştı. Son fragmanının da geçtiğimiz yılın Eylül ayı içerisinde yayınlandığı God of War Ragnarök, bildiğiniz üzere son periyotta çıkış tarihine dair haberler ile gündeme gelmişti. Son olarak SIE Santa Monica Studio çalışanlarına toplumsal medya üzerinden yapılan ve oyun dünyasında yankı bulan taciz skandalının akabinde, bugün Sony Interactive Entertainment tarafından merak edilen çıkış tarihi Baba ve Oğul ismi altındaki yeni fragman ile 9 Kasım 2022 olarak duyuruldu.

Büyük bir çatışma ile başlayan fragmanın sonunda, Atreus ve Kratos olarak muhtemelen oyun içerisinde de karşılaşacağımız düşmanlarımızdan birinin gözlerini dikerek baktığı bir sahneyi görebiliyoruz.

Yapılan duyuruya ek olarak, ön-siparişlerin de 15 Temmuz 2022 tarihi prestijiyle açılacağı da onaylandı. Standart sürüme ek olarak dijital Deluxe, koleksiyoncu ve Jötnar sürümü de olacak ve sürüm fark etmeksizin çıkışından evvel satın almanız durumunda, Kratos Risen Snow Armor ve Atreus Risen Snow Tunic kozmetik eşya ikramları sizi bekleyecek.

Verilen ayrıntılara nazaran dijital Deluxe, öyküde ilerleyerek de açabileceğiniz Kratos için Darkdale zırhı, Atreus için Darkdale kıyafeti, Kaos Bıçaklari için Darkdale sapı ve Leviathan baltası için de Darkdale sapı, oyunun resmi müzikleri, Dark Horse tarafından hazırlanmış dijital küçük sanat kitabı, profil resmi seti ve PlayStation 4 teması ile gelecek.

Koleksiyoncu sürümünü alırsanız, dijital Deluxe sürümünün içeriğine ek olarak, metal kutu kapağına, Vanir ikizleri oymalarına, Dwarven zar setine ve Thor’un alımlı olan Mjolnir reprodüksiyonuna sahip olabileceksiniz.

Jötnar sürümü ise, evvelki iki sürümün içeriğinin tamamına ek olarak, Bear McCreary tarafından bestelenen müziklerin olduğu bir plak, Doğan, Ayı ve Kurt süs iğnesi seti, Efsanevi Draupnir yüzüğü, Brok’un zar seti, Yggdrasil kumaş haritası sizin olacak.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu