Oyun

Galatasaray eFootball CHAMPIONSHIP PRO 2022 Ekipleri Arasında!

Hatırlayacağınız üzere Konami, eFootball Championship turnuvası duyurusunda bulunmuştu. Bu turnuva önümüzdeki ay içerisinde başlayacak iken, ülkemizden Galatasaray eFootball Championship Pro 2022 için iştirakte bulunacak olan sekiz grup ortasında yer alıyor.

Yapılan duyuruda, hem turnuva takvimi, hem de katılacak olan kulüpler açıklandı. Ülkemizi temsil edecek olan Galatasaray, Avrupa genelindeki büyük kulüpler ile uğraş edecek. Öte yandan, eFootball Championship Open 2022’nin dünya finallerinde taşınabilir kategorisinin de yer alacağı duyuruldu. Hususa ait olarak yapılan açıklamalar ise şöyle;

Galatasaray eFootball CHAMPIONSHIP PRO 2022 Temsilcimiz Olacak!

KONAMI bugün prestijiyle eFootball Championship 2022’nin takvimini ve katılacak kulüpleri açıkladı. Müsabaka, eFootball Championship Pro ve eFootball Championship Open olmak üzere iki farklı turnuvadan oluşuyor.

eFootball Championship Pro

eFootball Championship Pro, Avrupa’nın en güzel sekiz kulübünün profesyonel espor gruplarını üç haftalık bir müsabakada karşı karşıya getiriyor. Bu yılki turnuvada yarışan kulüpler FC Barcelona, Manchester United, FC Bayern München, Arsenal, Celtic FC, AS Monaco, AS Roma ve Galatasaray olacak.

Programın detayları şöyle:

  • 4 Haziran Cumartesi: Kura çekimi
  • 11 – 12 Haziran Cumartesi & Pazar – Küme Evresi 1 & 2
  • 18 – 19 Haziran Cumartesi & Pazar: Küme Basamağı 3 & 4
  • 25 Haziran Cumartesi: Çeyrek Final & Yarı Final
  • 26 Haziran Pazar: Üçüncülük Maçı & Final

KONAMI, turnuvayı eFootball toplumsal medya kanallarında canlı olarak yayınlayacak ve bu sırada, maçları canlı izleyenlerin oyuna girerken oyun içi armağanlar kazanabilecekleri bir de kampanya gerçekleşecek.

eFootball Championship Pro ayrıyeten, turnuvaya katılan kulüpler tarafından yürütülen ve taraftarların maç sonuçları geldikçe kulüp ikramları kazanabilecekleri, bir dizi kampanyaya da mesken sahipliği yapacak.

eFootball Championship Pro sırasında yürütülen çeşitli kampanyalar hakkında daha fazla bilgi için kulüplerin resmî duyurularına ve eFootball™ 2022 ile ilgili oyun içi haberlere göz atabilirsiniz.

eFootball Championship Open

eFootball Championship Open, dünyanın dört bir yanından eFootball 2022 kullanıcılarının PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox ONE ve Steam dahil olmak üzere bir dizi platformdan girip rekabet edebileceği herkese açık bir müsabaka.

Bu yıl, eFootball Championship Open’ın Dünya Finalleri’nde iştirakçiler hem iOS hem de Android aygıtlar üzerinden mobilde de rekabet edebilecekler!

Şampiyona Takvimi şu halde:

  • 27 Haziran Pazartesi – 3 Temmuz Pazar: 1. Round
  • 8 Temmuz Cuma – 11 Temmuz Pazartesi: 2. Round
  • 30 Temmuz Cumartesi – 31 Temmuz Pazar: 3. Round
  • 13 Ağustos Cumartesi – 14 Ağustos Pazar: Dünya Finaller

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu