Oyun

eFootball 2022 Dönem 2 Başlıyor

eFootball 2022 Dönem 2 ile yoluna tam gaz devam ediyor. Bugün yapılan açıklama ile ikinci dönemin içeriklerine ek olarak, yeni Hayal Grubu özellikleri ve taşınabilir versiyon isim değişikliğine de değinildi. Ayrıntılar haberimizde.

Her ne kadar makûs bir başlangıç yapmış ve beraberinde ağır tenkitler ile karşılaşmış olsa da, eFootball 2022 için durum yavaş yavaş da olsa sisteme girmeye devam ediyor. Dünya çapındaki indirme sayısı on beş milyonu aşmış olan oyunun taşınabilir versiyonu güncellenerek eFootball 2022 olmuş iken, ikinci dönem ile temalı oyun içi etkinlikler ve kampanyalar da başladı. Konami tarafından yapılan resmi açıklamalar şu biçimde;

eFootball 2022’nin taşınabilir versiyonu, konsol sürümünde olduğu üzere oyuncuların kendi ekiplerini oluşturmalarına imkan tanıyan yepisyeni “Rüya Takımı” (“Dream Team) moduyla geliyor ve oyuncuların hayati kararlar esnasında gerçek futbol teorilerine dayalı oyun taktikleri geliştirmelerine dayalı, keyifli bir denetim tecrübesi sunuyor. Oyun, büyük Avrupa kulüplerinden ünlü isimleri, futbol tarihinin efsanelerini barındırırken oyun içi takımlara ve şahıslara haftalık Canlı Güncellemeler getirmeye devam edecek.

Yeni dönemi içeren çeşitli oyun içi etkinlikler, “Avrupa Liglerinde Öne Çıkanlar- Kulüpler, Grup Oyun Şekilleri ve Yıldız Oyuncular” bugünden itibaren oyunda ve oyuncular, 2021-2022 döneminde Avrupa Liglerinde doruğa ulaşan kulüplerin yer aldığı özel kart dizaynlarında görünecek.

Ayrıca, Avrupa’daki partner kulüplerimizden 11 oyuncu ve eğitim öğeleri içeren özel paketler de an prestijiyle oyunda. Kullanıcılar güçlü oyuncuları yan yana koyup onları çabucak oyuna girecek randımana getirebilir ve kendi futbol taktikleri doğrultusunda bir grup çalıştırabilir!

“Rüya Takımında” ayrıyeten dünyanın her yerinden oyuncularla heyecan verici rekabetin tadını çıkarılabilirsiniz.

KONAMI, eFootball 2022’yi kullanıcılar için en uygun futbol simülasyon oyununa dönüştürmek için çalışmalara devam ediyor.

eFootball 2022’yi taşınabilir aygıtlarda deneyimlemek

eFootball 2022 taşınabilir sürümü artık sizlerle. Dünya çapında 500 milyondan fazla indirilen eFootball PES taşınabilir serisinin muvaffakiyetinin akabinde KONAMI, eFootball’u taşınabilir arenaya getirdi!

Yeni kadro kurma oyun modu “Rüya Takımı” oyundaki yerini alırken çağdaş futbol tecrübesini yaşamak için oyuna yeni denetimler eklendi. Ayrıyeten Oyuncu animasyonları ve top davranışı, konsolda olduğu üzere mobilde de kıymetli ölçüde yenilendi.

Rüya Kadrosu (Dream Team)

“Rüya Takımı”, oyuncuların, oyunun tadını çıkarırken elde ettikleri GP’leri ve öbür oyun içi öğeleri kullanarak düş ekiplerini oluşturmak için favori oyuncularını ve menajerlerini aday gösterebilecekleri ve edinebilecekleri yeni bir mod.

Oyundaki futbolcular da kullanıcının oyun tarzına uyacak biçimde geliştirilip güçlendirilebiliyor. Oyunseverler favori oyuncularını, efsane futbolcuları ve menajerleri kendi futbol tarzlarına uyacak biçimde birleştirerek kendi “Rüya Takımlarını” oluşturabiliyorlar.

Dream Team’in her “sezonu” farklı bir aktifliğe konut sahipliği yapıyor. Her dönem, gerçek dünya futbolundaki gelişmeleri yansıtan bir temaya sahip ve bu doğrultuda başka oyunculara karşı meydan okuma aktiflikleri ve AI oyuncularına karşı cins aktiflikleri üzere çeşitli etkinlikler düzenlenmekte.

Kullanıcılar, dönemin temasına uygun oyuncular edinerek ve ekipler düzenleyerek, etkinliklerde avantaj kazanabilecekler.

eFootball 2022 Dönem 2 Neler Sunacak?

Sezon 2 başlıyor!

2. Dönem “Avrupa Liglerinde Öne Çıkanlar- Kulüpler, Kadro Oyun Üslupları ve Birincil Oyuncular”, 2021-2022 Avrupa Liglerinde rüştünü ispatlamış kulüplerin oyuncularını, daha yüksek ekip tarzı yetenekleri ve özel kart dizaynlarıyla sunuyor.

Rüya Kadrosu Güç Paketleri (Dream Team Power Packs)

Kullanıcıların favori kulüplerinden oyuncuları ve sevdikleri yıldız oyuncuları satın almalarına yarayan ve Dream Team idman yeteneklerini geliştirmelerine imkan sağlayan Güç Paketleri eFootball™ 2022’ye eklendi. Her pakette 11 oyuncu ve çeşitli eğitim öğeleri bulunmakta. Aşağıda çeşitli paket çeşitlerini ve içeriklerini görebilirsiniz:

Premium Ambassador Pack

Lionel Messi ve Neymar Jr., elbet alanlara adım atmış en uygun isimlerden ikisi. Dünyanın en güzellerinin alanda daha çok parlamasını sağlamak için kimi kadro arkadaşları da bu özel paketlerde yer alacak.

Fiyat: 2,000 eFootball coin

İçerik:

  • Efsanevi Oyuncu Kartı x 1 *Oyuncu imzalı özel tasarımlar
  • Öne Çıkan Oyuncu Kartları x 10
  • Exp. 4000 Eğitim Programı x 15

Premium Club Pack

Avrupa’nın en itibarlı kulüpleri FC Barcelona, FC Bayern München, Manchester United’ta oynayan, 2021-22 döneminin en uygun oyunculardan oluşan bir set. Yalnızca hayranlara özel kart dizaynları ile tamamlandı

Fiyat: 2,000 eFootball coin

İçerik:

  • Efsanevi Oyuncu Kartı x 1- Oyuncu imzalı özel tasarımlar
  • Öne Çıkan Oyuncu Kartları x 10
  • Exp. 4000 Eğitim Programı x 15

Club Pack

Avrupadaki Partner Kulüplerimizin 2021-22 döneminden oyuncularını içeren bir paket: Arsenal, AS Roma, Celtic FC ve daha fazlası!

Ücret: 1,500 eFootball coin

İçerik:

  • Öne Çıkan Oyuncu Kartları x 11
  • Exp. 4000 Eğitim Programı x 7

Dream Team’in yeni özellikleri

Rüya Ekibine aşağıdaki yeni ögeler eklendi. Bunlar, oyun modunu daha da geliştirmek ve kullanıcıların ekiplerini daha fazla kişiselleştirmelerine ve futbol tarzlarını takımlarına daha fazla yerleştirmelerine imkan sağlamak için eklendi.

Görev (Objective)

Oyuncuların vazifeleri tamamlayarak mükafatlar kazanabilecekleri yeni “Görevler” oyuna eklendi. Daha görkemli mükafatlar kazanmak için eFootball™ jetonlarıyla satın alınabilen Premium Muvaffakiyetler da artık mevcut.

Legend Manager

Johan Cruyff üzere efsanevi teknik yöneticiler, gelecekte Premium Muvaffakiyetler için ödül olarak sunulacak. Efsanevi teknik yöneticiler, olağan teknik yöneticilerden farklı eğitim hünerlerine sahipler.

Birden fazla oyun planını kaydetme özelliği
Birden fazla oyun planının korunmasına müsaade veren bir özellik oyuna eklendi. Farklı taktikler ve etkinliklerde kullanılan takımlar kaydedilebilir ve tekrar kullanılabilir. Bu, oyuncuların eFootball™ devam edip geliştikçe farklı Dönemler ve etkinlikler için birden çok eşsiz kadro oluşturmasına imkan tanır.

Yetenek Tasarımı “Önerilen” işlevi (Talent Design Suggested function)
Oyuncuları geliştirmek için yetenek dizaynındaki parametreleri otomatik olarak geliştiren bir “önerilen” işlevi ekledik.

Gelecekteki güncellemeler

KONAMI, eFootball’daki kullanıcı tecrübesini nasıl güzelleştireceğini daima olarak tahlil ediyor. Güncelleme v.1.1.1 kimi meseleleri düzeltti. Önümüzdeki devirde bilinen kimi sıkıntıları ele alacak planlanmış bir gelecek güncellemesi daha var. Ek olarak KONAMI, kullanıcıların görüşlerini ve geri bildirimlerini toplamak için oyun içi anket yapmayı planlıyor.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu