Oyun

Company of Heroes 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Company of Heroes 3 çıkış tarihi resmi olarak açıklandı. Kasım ayında oyuncular ile buluşacak olan oyunu, isterseniz daha erkenden deneyebilmeniz mümkün olacak. Ayrıntılar haberimizde.

Serinin yeni oyunu, SEGA ve Relic Entertainment tarafından geçtiğimiz yılın Temmuz ayı içerisinde duyurulmuştu. Bizleri bir kere daha İkinci Dünya Savaşı devrine götürecek olup da Kuzey Afrika ve İtalya’ya odaklanılan Akdeniz cephesini göreceğimiz Company of Heroes 3, hem ana senaryo modu hem de çok oyunculu mod ile satışa sunulacak.

Company of Heroes 3 Çıkış Tarihi Ne Vakit?

Bu yıl içerisinde bizlerle olacak devam oyunu, yeni duyuru ile 17 Kasım 2022 tarihinde PC (Steam) için satışa sunulacak. Ne var ki oyunu daha evvelden deneyebilmek üzere bir fırsatınız da bulunuyor. Bunun için, buradan topluluk geri bildirim programı olan CoH-Development’a kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kabul edilmeniz durumunda, Kuzey Afrika Operasyonu vazifesine erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu misyonda Britanya’yı püskürtme teşebbüsünde olan Alman Afrika Kolordusu (DAK) komutasına geçiyorsunuz.

İtalyan Dinamik Senaryosu’na nazaran daha klasik tasarımı olan ve kıssa anlatımlı tek oyunculu tecrübe sunan Kuzey Afrika Operasyonu, yeni mekanikler de barındırıyor. Ayrıyeten Guastatori savaş mühendisleri ve L6/40 Light Tank üzere güçlü İtalyan ünitelerini de çağırabilmeniz mümkün oluyor iken, düşman aracı tamiratı ve araç yine pozisyonlandırma üzere oynanış yeniliklerini de deneyebiliyorsunuz.

Yapılan duyuruda ayrıyeten Company of Heroes 3 oyununu resmi sitesi üzerinden sipariş etmeniz durumunda birinci günden erişimde bulunabileceğiniz eşyalar ikram edilecek. Standart sürümün yanı sıra, bir de Premium ismi altında özel bir sürüm de bulunuyor. Dijital satın alım durumunda İkinci Dünya Savaşı’nın birinci seçkin komando ünitelerinin baz alındığı kozmetik eşyaların bulunduğu Devil’s Brigade içeriğine ve önümüzdeki yıl yayınlanacak birinci genişletme paketine erişim hakkı bulunacak. Fizikî sürümde ise Devil’s Brigade içeriğine ve birinci genişletme paketine erişim hakkına ek olarak Hizmet Madalyası’na, Cep Pusulası’na, Koleksiyoncu Kitabı’na ve daha fazlasına sahip olabileceksiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu