Oyun

Captain Tsubasa: Ace Taşınabilir Aygıtlar için Duyuruldu

TapTap Presents 2022 sırasında, taşınabilir aygıtlar için Captain Tsubasa: Ace duyurusu geldi. Şimdilik bir çıkış tarihi bulunmuyor olsa da, PC ve konsollar için çıkan oyuna benzeri tecrübe çok oyunculu olarak Android ve iOS tabanlı aygıtlara taşınacak. Hususa ait ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Popüler manga ve anime serilerine dayandırılarak Tamsoft tarafından geliştirilen Captan Tsubasa: Rise of New Champions, Bandai Namco Entertainment yayıncılığında 2020 yılının Ağustos ayı içerisinde PC (Steam), PlayStation 4 ve Switch için satışa sunulmuştu. Öze sadık kalınarak son derece süratli bir oynanışın korunacağı oyun, aşina olduğumuz animasyon üslubu görsellik geliştirilmiş efektler ile bizlere sunacak.

Mobil Aygıtlar için Captain Tsubasa: Ace Geliyor!

Aradan geçen yaklaşık iki yıllık mühletin akabinde, DeNA tarafından Android ve iOS tabanlı aygıtlar için geliştirilen rekabete dayalı çok oyunculu oynanış yapısındaki Captain Tsubasa: Ace duyuruldu.

Şu an için çıkış tarihi aşikâr olmayan oyunda, Tsubasa Oozora, Kojiro Hyuga ve başka birçok klasik oyuncuyu yöneteceğiz. Kendi düş grubumuzu oluşturup da orjinal dizinin klasikleşmiş senaryosunu tekrar canlandırır iken, çok taraflı etkileşimli bir tecrübe bizleri bekleyecek. Ayrıyeten seçilebilir birden fazla modun olacağı da söyleniyor.

Captan Tsubasa: Rise of New Champions oyununda olduğu üzere, Captain Tsubasa: Ace’te de başka oyuncular ile yapacağımız müsabakaların gerçek vakitli olacağı söyleniyor. Yetenek gelişimi ve eşsiz gelişme sistemlerindeki çeşitlilik, her bir düelloyu daha heyecanlı hale getirecekmiş.

TapTap Presents 2022 sırasında yapılan duyuru esnasında yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu