Oyun

Call of Duty: Warzone Mobile İmajları Sızdırıldı

Call of Duty Warzone Mobile görüntüleri sızdırıldı. Görünüşe nazaran bizi hakikaten de PC ve konsol versiyonlarına emsal bir tecrübe bekleyecek. Ayrıntılar haberimizde.

Geçtiğimiz Mart ayı içerisinde, fiyatsız oyunun taşınabilir versiyonu resmiyet kazanmıştı. Activision tarafından verilen iş ilanı ile yapılan duyuru, elbette heyecan yaratmıştı. Mayıs ayının ortalarında ise Call of Duty: Project Aurora kod ismi altında geliştirilmeye başlanmış olan taşınabilir sürüm hakkında verilen bilgiler veren Amerika menşeli yayıncı, sıkı ve ihtimamlı çalışıldığını lisana getirmişti. Buna ek olarak, güzelleştirme ayarlamaları ve gerilim testlerinin yapılmasının yanı sıra, tespit edilen kusurların giderileceğini ve yeni özellikler eklendikçe de geri bildirimin elde edileceğini öğrenmiştik.

Call of Duty: Warzone Mobile İmgeleri Ortaya Çıktı

Bizler Call of Duty: Warzone taşınabilir sürümü için birinci resmi ayrıntıların paylaşılacağı günü bekler iken, geçmişte sızdırdığı Call of Duty bilgileri ile prestij kazanmış olan Twitter kullanıcısı CoD_Perseus tarafından birinci ekran imajları paylaşıldı.

Sizin de görebileceğiniz üzere, oyun, kullanıcı arayüzü ve Gulag hakkında fikir sahibi oluyor iken Verdansk haritasının çeşitli noktalarını da görme fırsatımız oluyor.

Halihazırda şanslı kullanıcıların iştirakte bulunduğu kapalı alfa testi devam ederken, Activision tarafından söylenenler ise şöyle;

“Yeni taşınabilir oyunumuzun kod ismi olan Project Aurora ile misyonumuz, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşları, aileleri ve insanları, yeni bir oyun usulü sunan süratli, hassas ve yüksek kaliteli bir battle royale aksiyon tecrübesi ile global bir oyuncu topluluğunda bir ortaya getirmektir.

Hâlihazırda devam eden kapalı alfanın boyutu sonlu ve bu kapalı alfayla birlikte temel ayarlara, gerilim testi sayesinde eşleşmeleri düzgünleştirmeye, kusurları tanımlamaya ve düzeltmeye başlamanın yanı sıra yeni özellikler ve oyunun tüm istikametleri hakkında geri bildirim toplamayı amaçlıyoruz.”

Murad

Yüz ifadelerini yakalamaya çalışan bir portre tutkunu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu